Jeriah هورن استقبال چالش به عنوان تایلر Bey جایگزینی برای مس علاقمندان بسکتبال

در این موضوع نی نی بویل نمی کند به طور معمول گوشت چرخ کرده و کلمات. توجه به انتخاب کلرادو 10 سال بسکتبال مردان مربی ترجیح ساخت برنامه های خود را از زمین تا.

که در صفحه نمایش این فصل هنگامی که یک گروه اصلی بازی سوم آن سال با هم ارسال شده 21-برنده فصل خدشه دار تا حدودی اواخر پنج بازی از دست دادن رگه و لغو مسابقات NCAA. در عین حال با یک خودنمایی سوراخ جدا علاقمندان از دیگر ممکن است NCAA tourney اجرا بویل پا را از منطقه راحتی خود را به شیب به فارغ التحصیل انتقال بازار برای اولین بار.

که درب باز برای علاوه بر این از Jeriah هورن 6-پا-7 رو به جلو که با بازی در دو فصل گذشته در تولسا و چه کسی امضا شده با مس در هفته های گذشته است. هورن در درجه اول وظیفه خواهد شد با کاهش علاقمندان به زندگی پس از تایلر Bey که تصمیم به چشم پوشی خود را در فصل ارشد برای ورود به NBA پیش نویس است.

“آن مناسب است. ما می دانستیم که ما می خواستیم تجربه” بویل گفت. “هر کس مذاکرات در مورد ما از دست دادن تایلر. و بدیهی است که از دست دادن بزرگ. اما هنوز بسیاری از مردم در مورد ما صحبت از دست دادن Lucas Siewert. لوکاس بود که بخش بزرگی از این سال تیم. و محیط توانایی تیراندازی همراه با شین Gatling که فارغ التحصیل چیزی است که ما احساس می کنیم نیاز به جایگزینی.

“بنابراین با Jeriah شما عامل تجربه و شما فاکتور در بدن او آماده است و او ثابت خود را در سطح بالا از بخش من بسکتبال و او می تواند شلیک توپ از محیط. او بسیار خوب محیط تیرانداز برای یک مرد خود را اندازه. و او می تواند دوباره بجای اول برگشتن توپ هست. او به ارمغان می آورد بسیاری از چیزهایی که روی میز است.”

هورن به طور متوسط 11.1 امتیاز و 5.2 ریباند برای تولسا در طول این فصل است. او همچنین شات .339 در 3-اشاره گر پس از ارسال .374 علامت یک سال پیش از آن. هورن نیست به احتمال زیاد با یک دو دو تهدید به طور شبانه مانند بیگ Pac-12 کنفرانس کلی رهبر در ریباند با 9.0 در هر بازی. و در حالی که هورن احتمالا به چالش کشیده خواهد شد به جای دفاعی حضور بیگ Pac-12 دفاعی بازیکن سال آن را یک چالش او در آغوش.

“تایلر بیع است و ترک برخی از کفش های بزرگ برای پر کردن در کلرادو. من خوشحال برای او و او را قادر به دنبال رویاهای خود و پیشبرد به سطح بعدی” هورن گفت. “اما ما همچنین در حال رفتن به از دست رفته برخی از کلید سالمندان به عنوان به خوبی. به عنوان من عاشق چالش. برای کسانی که من می دانم آنها بگویید که این رویای من است که ساختمان تمام زندگی من برای بازی در این سطح. برخی از بزرگترین بازی هایی که من بازی کرده ام برخی از سخت ترین بازی من فکر می کنم من انجام داده ام بسیار خوب است. پیوستن به مس یعنی من نیاز به ارمغان می آورد که همان انرژی برای این فصل آینده.”

مانند جدید خود را به هم تیمی های هورن 2019-20 فصل به پایان رسید با بازی هنوز روی میز برای تولسا که موفق به کسب 21 بازی به دست آورده و دانه سوم در آمریکا کنفرانس ورزشی مسابقات است. در عین حال هورن بازی نمی کند postseason بازی قبل از AAC مسابقه لغو شد در کنار هر hoops کالج کنفرانس مسابقات است. هر زمان که بسکتبال تقویم بازده به برخی از صورت ظاهر از عادی شدن امور هورن خواهد بود در شرایط برابر با مس هم تیمی در شرایط مایل به بیشتر از 2020-21 برای فصل بعد را تکذیب کرد postseason فرصت این بهار.

“آن ویرانگر در راه است که فصل به پایان رسید. ما تا به حال شانس به واقعا ادامه به سابقه بیشتر در تولسا” هورن گفت. “من خوش شانس به یک سال دیگر برای رسیدن به برخی از این اهداف است. مس انجام یک معامله از یک شغل در سال گذشته و همچنین. آن را یک امتیاز قادر به در آمده و بازی با چنین بازیکن بزرگی مانند D’Shawn (شوارتز) و اوان Battey و McKinley رایت و مادوکس (دانیلز) به عنوان به خوبی. من واقعا هیجان زده برای این فرصت در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im