Jerami اعطای حرفه ای بالا 29 امتیاز قدم قطعات گذشته پیستون

این قطعات تا به حال متعجب شده چند underwhelming تیم تا کنون در این فصل وجود دارد اما در چنین یاس شنبه شب در پپسی سنتر.

قطعات سوخته شبکه برای 115-98 برنده شدن بیش از وضعیتی وخیم پیستون بهبود به 40-18 در این فصل و تیراندازی 57 درصد از این زمینه است. آن را دیترویت هفتم متوالی از دست دادن و تا حدودی avenged دنور اضافه کاری شکست به پیستون در اوایل این ماه.

رزرو جلو Jerami اعطای led قطعات با یک حرفه ای بالا 29 امتیاز 12-از-16 تیر اندازی و گام به 60-36 استفاده برای دنور ذخایر. نیکولا Jokic و جمال موری به پایان رسید و با 16 امتیاز در هر, در حالی که موری قطعه قطعه پیستون’ دفاع با هشت کمک می کند.

جعبه نمره

پیستون پشت قوی در خارج از تیراندازی کردم آن را به درون 65-59 میدوی را از طریق سه ماهه سوم قبل از جانبازان پل Millsap و گری هریس کمک به ایجاد دو رقمی کوسن یک بار دیگر. پس از بازگشت از مصدومیت زانو راست شش بازی پیش Millsap را به طور متوسط 14.2 امتیاز در نزدیک به 60 درصد عکسبرداری از میدان. او تا به حال نه امتیاز 4 از 10 شنبه شب اجازه می دهد برای اعطای بزرگ عملکرد.

“پس او را دوباره شاید OKC بازی بود پرت, من فکر می کنم پل شده است فوق العاده” گفت: قطعات مربی مایکل مالون. “تیراندازی توپ بسیار خوبی به دنبال بسیار راحت و با اعتماد به نفس وجود دارد.”

اما حتی بیشتر امیدوار بود هریس’ حرکت نوسانی 3-اشاره گر است که افزایش دنور منجر به 70-59. به آرامی هریس’ تیراندازی سرد می تواند ذوب. بیش از گذشته خود چهار بازی ورود جمعه هریس تا به حال زدم 6 از گذشته خود 13 3-اشاره گر.

گرانت که خشک سه 3-اشاره گرها در شب به ثمر رساند و هفت در سه ماهه سوم به تنهایی برای کمک به سهام یک 82-72 منجر رفتن به چهارم.

تنها دلسردکننده جنبه های برنده شدن در آمد از طریق 18 گردش که منجر به 17 پیستون امتیاز.

با توجه به دنور سلامت از لایحه تمیز بیرون آمدن از شکستن آنها مطرح نسبتا سوالات دشوار برای مالون. و مثل او در روز یکشنبه برنده بیش از مینه سوتا مالون ادامه داد متناوب حداقل یک استارت با نیمکت واحد برای اطمینان از همه پنج بازیکن آینده شد در سرد است.

“این فقط در مورد یک بازیکن آن را در مورد آنچه که بهترین برای گروه و تیم” مالون گفت. “من فکر می کنم تمام فصل طولانی ما تا به حال موفقیت زمانی که ما نگه داشته جمال خواهد شد نیکولا یا هر کس که در آن است با برخی از بچه ها در نیمکت پس از آن نه تنها به طور کامل مانند یک هاکی خط تغییر است.”

روز شنبه نیز مشخص شده بیشتر تشویق دقیقه جشن rookie مایکل پورتر جونیور, بازی های برگزار شده است پس از تحمیل خود آسیب مچ پا قبل از شکستن. پورتر نگاه در ریتم در جرم و یک خلاء در دفاعی شیشه ای. خود شیرین تیراندازی سکته مغزی بازگشت برای 13 امتیاز 6-از-9 از میدان به همراه هشت تخته.

قطعات کشف و ضبط حرکت در سه ماهه دوم با دفاع صدا و حتی مهارت بیشتر جرم. Led با 11 امتیاز هر یک از Jokic و موری دنور در زمان 59-46 منجر به حاصل کار دو تیم. به عنوان یک تیم آنها خرد دیترویت دفاع به لحن 67% تیراندازی بیش از دو چهارم.

اما بیشترین تشویق توسعه آمد از دنور ذخایر که outscored پیستون دوم واحد 23-13 در نیمه اول. آنچه تا به حال شده است در یک منطقه از خفیف نگرانی بیرون آمدن از این همه ستاره نگاه حل و فصل تشکیل شده و به عنوان موریس هماهنگ واحد مانند یک جانباز چاشنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>