جف هافمن را تحویل کوتاه تر نتایج در رشته کوه های راکی’ کاکتوس لیگ بازکن

تمپه Ariz. — جف هافمن بهار پروژه رفت و “زنده” بعد از ظهر یکشنبه با نتایج مختلط اما در نهایت آن را به سمت چپ رشته کوه های راکی’ right-hander راضی است.

“آن احساس خوب است. تمام بدن من احساس خوب” هافمن گفت: پس از شروع در برابر فرشتگان در کلرادو کاکتوس لیگ بازکن. “من احساس می کردم سازگار با تحویل و من خوف. به طوری که چیزی خوب به احساس در بازی سرعت. که مجموعه ای از یک پایه خوب است و که در آن ما نیاز به.”

هافمن شروع به افزایش سرعت خود را تحویل اواخر فصل گذشته و آن را کوتاه تر در تلاش برای بهتر فرمان. هافمن در مخلوط برای پایان دادن به عقب از شروع چرخش صادر چهار زمین پیاده روی برای باز کردن بازی و انداخت 26 رزین در زمین باز یافته. او به پایان رسید تا اجازه دو اجرا می شود در سه بازدید بیش از دو نوبت در حالی که قابل توجه ،

“من انداخت همه از من در زمین و این احساس خوب به دست آوردن همه آنها را به عمل” هافمن گفت. “همه آنها خوب شکل بود که یکی از چیزهایی که من متمرکز شد. از ما وجود دارد می توانید نوع لحن چیز است.”

مدیر جوانه سیاه, سکس با تاکید بر این که هافمن است و نه “اصلاحی” تحویل او گفت: “به طور کلی مسائل خود را خوب بود و تحویل خود را نگاه خوب است. دلیل اصلی جف انجام داده است این است که برای تبدیل شدن به راحتی با تمام زمین.”

بازی با حاصل جمع صفر. راست دست مسکن اسکات Oberg کشیده کردن به ظاهر غیر ممکن است آخرین فصل است. در حالی که همکار خود را اغل گاو یا حشم آمپول بودند به خانه اجرا می شود توسط bushel در Coors زمینه Oberg نمی دهد تا یک خانه اجرا وجود دارد در حالی که ارسال 1.71 عصر و محدود کردن hitters به .191 متوسط است.

سیاه و سفید وجود دارد گفت: هیچ راز بزرگ به Oberg موفقیت.

“او می تواند به طور طبیعی حفظ توپ و این یک نقطه تاکید برای او” سیاه گفت. “او نگه داشته و اکثر زمینهای خود را از وسط صفحه و او توانایی حرکت fastball. او می تواند آن را پرتاب در بالای منطقه و او می تواند حرکت آن را داخل در بچه ها. این یک تابع از ساخت رزین.”

Oberg اولیه righty راه اندازی که در زمان بیش از به عنوان نزدیک در اواخر فصل برای مبارزه Wade Davis, انداخت, آخرین زمین Aug. 16 قبل از انجام عمل جراحی برای اصلاح لخته شدن خون در بازوی پرتاب. سیاه گفت که Oberg داده شده است برسد.

پانوشت. دوشنبه خواهد بود جالب روز بر روی تپه برای رشته کوه های راکی زمانی که آنها میزبان سرخپوستان در نمک رودخانه زمینه. چرخش نامزدهای چی چی گونزالس و پیتر لمبرت در حال برنامه ریزی برای زمین و همچنین به عنوان دست راست ضد برایان شاو و کارلوس استوز. … سیاه و سفید تماشا به تازگی امضا مسکن دانیل برد پرتاب یک طرف جلسه شنبه و آمد دور تحت تاثیر قرار گرفت و گفت: “او انداخت واقعا خوب است.” بارد گرفتار مشکلات کنترل نشده تن به تن در این رشته از سال 2013.

Subscribe to our رشته کوه های راکی خودی عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار تیم ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im