Jay-Z موبایل و کامپیوتر و رپ و چهار دیگر بینش


Illustration for article titled Jay-Z Is the Zelda of Rap and Four Other Insights

عکس: برایان Ach (گتی ایماژ چیزی در آب)

زمانی که من به برخی از اوقات فراغت در دست من مغز من تمایل به سرگردان به این سوال مهم است. سوالات مانند: “چرا مرد هوشمند هنوز هم نگه دارید تا ؟” و “چرا آنها منتقل سرکش اسکادران سه گانه به سوئیچ؟” شاید مهم ترین سوالی که به ذهن می آید این است که “چه کسی است سوپر ماریو از رپ بازی؟” در حالی که هنوز هم پاسخ کسانی من را با یک لیست از پنج خواننده های رپ و چه سری بازی آنها بیشتر از نزدیک شبیه.

تبلیغات

من احتمالا تا پایان حسرت این لیست. آه خوب.

Illustration for article titled Jay-Z Is the Zelda of Rap and Four Other Insights

عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

تبلیغات

5. آینده NBA2K16-20

این ون نمودار از دیدن کسی که بازی 2K و دیدن کسی که گوش دادن به آینده است صادقانه فقط در یک دایره. آتلانتا رپر تحت سلطه است پنج سال گذشته از رپ محبوب “زیر لب سخن گفتن رپ” سبک قرار داده است که فضای بیش از تغزل. در چند سال گذشته دیده می شود در آینده تمرکز بر تکرار بر او گیج و منگ دام صدا به عنوان مخالف به راستی در حال تحول آن است.

همان را می توان گفت برای NBA2K سری. در روز 2K سری به طور مداوم bettered خود را با هر نسخه جدید. تازه ترین نوشته از سری افتاده اند به Madden الگوی وزش بهبود گیم پلی در هر سال. نتیجه این است که هر دو همیشه قابل استفاده است اما بسیار به ندرت رسیدن به عظمت.

همچنین هر دو NBA2K و آینده سهم سالانه چرخه انتشار با آینده گاهی اوقات آزاد به سه پروژه در سال است.

تبلیغات

Illustration for article titled Jay-Z Is the Zelda of Rap and Four Other Insights

عکس: ریک کرن (گتی ایماژ برای سامسونگ)

4. Kendrick Lamar است که Naughty Dog

Kendrick Lamar غیر قابل انکار است بزرگترین رپر به ظهور بیش از دهه گذشته است. هر آلبوم او منتشر هل مرزهای موسیقی رپ. به همین ترتیب Naughty Dog بازی به طور مداوم شکستن ما مفاهیم preconceived از آنچه که از یک بازی ویدیویی می باشد.

تبلیغات

این بازی Uncharted سری و آخرین ما به ارمغان آورد یک سطح از نکات دقیق وظریف سینمایی داستان سرایی است که تا به حال واقعا دیده شده در بازی. Kendrick imbues موسیقی خود را با هوشمند شعر و به چالش کشیدن ایده ها در حالی که هنوز مدیریت به گواهی bops.

هیچ یک باعث می شود بازی مانند Naughty Dog و هیچ کس دیگری ساخت آلبوم مثل Kendrick. سطح کیفیت آنها برای ایجاد زمینه های مربوطه خود را می سازد این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال از مقایسه.

تبلیغات

Illustration for article titled Jay-Z Is the Zelda of Rap and Four Other Insights

عکس: Tabatha مامور اتش نشانی (گتی ایماژ)

3. J. Cole است که Metal Gear Solid

Aight در حال حاضر ما در را به خاک. اجازه بدهید مقدمه این با این واقعیت است که بازی Metal Gear Solid است که گردن-و-گردن با فاینال فانتزی به عنوان مورد علاقه من سری بازی از همه زمان. J. کول از سوی دیگر است نه در بالا من 5 یا حتی 10. در عین حال داشتن گوش به یک مقدار عادلانه از موسیقی خود را, من می توانید ببینید یک ارتباط روشن بین J. Cole خروجی و MGS بازی.

تبلیغات

برای شروع هر دو فن بازها هستند که هار در از خود گذشتگی. تا آنجا کل طنز ویدئوها وجود دارد که تنها کمی مبالغه چگونه J. کول ستان می شود. من خیلی از جنگنده اما من پرتاب خواهد شد اگر دست من همیشه شنیدن هر گونه تهمت در مورد Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

هر دو کول آلبومها و MGS بازی ها بهم متصل شده و شاخی لحظات یک سطح معینی از خود جدیت و گاهی پانچ بالاتر از وزن خود را. در عین حال زمانی که آنها ضربه آنها ضربه.

تبلیغات

J. کول و MGS مشابه هستند که در حالی که آنها گاهی اوقات می تواند کمی بیش از حد جدی و گاهی ناله القا وجود دارد این است که هیچ انکار عظمت خود را زمانی که آنها در حال شلیک در تمام سیلندر.

Illustration for article titled Jay-Z Is the Zelda of Rap and Four Other Insights

عکس: نیلسون بارنارد (گتی ایماژ برای آدیداس )

تبلیغات

2. Pusha T Grand Theft Auto

این احتمالا سخت ترین مقايسه و من مطمئن هستم که شما در حال حاضر در نظرات به من گفتن “پس در واقع GTA رپ.”

تبلیغات

اجازه بدهید توضیح دهم.

در رپ تاریخ شده اند وجود دارد بی شماری گانگستر رپ بافی داستان در مورد جنایی شیوه زندگی است. تمرکز برای این مقایسه است در مورد ثبات است. پس از Grand Theft Auto III که GTA بازی ها شده اند هیچ اگر سازگار نیست. حتی سری بدترین بازی (GTA IV, بیایید واقعی) است که هنوز هم بسیار خوب لعنتی. پس از انداختن پروردگار Willin’ در سال 2002 به عنوان بخشی از Clipse, Pusha T شده است به طور مداوم انداختن با کیفیت کک رپ برای تقریبا دو دهه است.

تبلیغات

بازی GTA بازی و گوش دادن به یک Pusha T آلبوم هر دو در نتیجه شما بروید “شاید من می تواند انجام این کار خرید و فروش مواد مخدر گه.”

به طور مشابه به GTA فشار خود را طول می کشد زمان در سوابق خود را. شش سال فاصله بین نام من است نام من و دایتونای است که قابل مقایسه با فاصله بین GTA بازی. آن بوده است مدت هفت سال از GTA V بیرون آمد و ما حتی دیده می شود به همان اندازه به عنوان یک آرم برای GTA VI.

تبلیغات

که خوب چون ما می دانیم که مانند بعدی Pusha T, آلبوم, آن را احتمالا رفتن به یک سوسیس.

Illustration for article titled Jay-Z Is the Zelda of Rap and Four Other Insights

عکس: Gustavo Caballero (گتی ایماژ)

تبلیغات

1. Jay-Z موبایل و کامپیوتر و رپ

این ساده ترین از همه مقایسه. از نظر کیفیت و طول عمر و قد و قامت در زمینه های مربوطه خود را Jay-Z and the Legend of Zelda حق رای دادن را تحمل کرده اند دهه از محبوبیت. رپ بازی بسیار متفاوت جانور تر از آن بود که جی کاهش یافته است شک معقول; despite که او هنوز موفق به یکی از بزرگترین چیزهایی که در آن است. او انجام نادر عمل متعادل در حال تحول با زمان تا کنون که بدون صدایی مانند او را تعقیب روند. نیز, موبایل و کامپیوتر حق رای دادن موفق به تکامل با هر کنسول جدید نسل در حالی که هنوز حفظ آنچه طرفداران در مورد آن را دوست دارم.

تبلیغات

هر دو 4:44 و نفس از وحشی نشان داد رپر و از سری بازی های مایل به گرفتن خطرات و شکست از قبل از ایجاد هنجارها. نفس از وحشی اعطا بازیکن سطح بی سابقه ای از آزادی در یک بازی موبایل و کامپیوتر. آن را نگه داشته core اصول چه بازیکن انتظار می رود از این مجموعه و تغییر فقط در مورد هر چیز دیگری.

4:44 نمایش داده می شود یک کارهایی سطح آسیب پذیری از Jay-Z. در دورانی که کهنه خواننده های رپ مثل کنی و Eminem به نظر می رسد بتواند در نی مربوطه باقی بماند جی ارائه یک طرح در مورد چگونه به آرامی سن در رپ جهان است.

تبلیغات

هر دو افسانه از موبایل و کامپیوتر و Jay-Z را تحت سلطه خود زمینه را برای چندین دهه و تقریبا مترادف با مربوطه اشکال هنر است.

بنابراین در حال حاضر که ما به پایان رسیده از این لیست شما احتمالا باید یک سهم عادلانه از اختلافات. آیا شما هر گونه مقایسه خود را ؟ فکر می کنم این لیست این است که همه اشتباه است ؟ پس از آن بروید و در نظرات مردمی است. من می خواهم همه دود. همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im