Jason جنینگز تطبیقی زمینه همچنان به ارائه پلت فرم فرصت برای ballplayers معلول

LAKEWOOD — به عنوان تنها بیس بال الماس در کلرادو با یک سطح لاستیکی, Jason جنینگز تطبیقی زمینه است که در آن معجزه لیگ مترو دنور میزبان رقابتی و تفریحی بازی برای کسانی که با معلولیت.

آن را نیز یک زمینه که در آن هر کس از شرکت کنندگان به داوطلبان به لیگ برگزار می شود فرصتی برای رشد و کنار ملی تفریح و سرگرمی — بدون در نظر گرفتن فیزیکی یا فکری محدودیت های مواجه شده توسط کسانی که بازی بازی.

“مهم نیست که چه نوع از یک آمار این بچه ها آنها را روشن مانند یک درخت کریسمس که آیا آن را یک ضربه بزرگ به خود و یا کوچک بر روی صفحه رادار به سختی گذشته صفحه اصلی” گفت: مونیکا گرینفیلد که 17 ساله پسر متی بوده است و در این زمینه نه سال. “مهم نیست که اگر آنها در یک صندلی چرخدار که تحت فشار قرار دادند و یا اگر آنها مانند ما که می تواند راه رفتن و دویدن اما نه معمولی اجرا شود. شما فقط نمی تواند کمک کند اما لبخند تماشای این بازی بچه ها و نه می تواند آنها.”

LAKEWOOD, CO – ژوئن 26: Jason جنینگز تطبیقی در زمینه Daniel L. شافر ورزشی مجتمع ژوئن 25 سال 2020 است. (عکس از اندی صلیب/دنور پست)

ساخته شده در سال 2006 جنینگز (پس از آن تیم از شماره 1 شروع پارچ) در رشته کوه های راکی و اهدا کنندگان خصوصی مطرح شده در مورد 400.000 دلار برای ساخت و ساز اولیه در این زمینه با توجه به معجزه لیگ مترو دنور رئیس جمهور جیم مورگان. جنینگز اهدا $50,000 و رشته کوه های راکی سون در یکی دیگر از $50,000 برای مطابقت با.

جنینگز گفت که او و تیم کمک کار کرده بود به داوری قرارداد قبلی offseason. در این زمینه یکی از 58 جوانان و دبیرستان الماس ساخته شده توسط رشته کوه های راکی به عنوان بخشی از خود را “میدان رویاها” برنامه از سال 1995 تا 2009.

“این واقعا اولین بار من می خواهم دیده می شود مفهوم لاستیک سطح بیش از همه و تخت پایگاه های که در دسترس به هر کسی” جنینگز به یاد می آورد. “این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من به درگیر در آن و آن را هنوز هم یک افتخار به نام من برای همیشه تثبیت شده با این زمینه است. امیدوارم بعد از من رفته پایین جاده آن را هنوز هم وجود دارد و مردم خواهد شد احتمالا به گوگل من اما تاثیر این زمینه روشن خواهد شد.”

که تاثیر مشهود است در خانواده مانند Greenfields که دیده می شود امیدوار کننده پیشرفت با متی است که آنها نسبت به بازی خود را برای کاردینالز یک تیم رقابتی در معجزه لیگ مترو دنور. متی یک تازه وارد در Cherry Creek دارای اختلالات عصبی به دلیل جهش ژن و نیز مبتلا به اوتیسم. بیس بال تبدیل به یک رکن مهم در توسعه است.

“او می تواند صحبت کردن در مورد تجربه بیس بال با خانواده و دوستان است و این باعث می شود او احساس خوبی به عنوان او به تماشای خواهر و برادر خود را انجام تمام این چیزهای هیجان انگیز,” گرینفیلد توضیح داد. “او ساخته شده است, اعتماد به نفس, آن را به او کمک کرد تا به لحاظ اجتماعی و حتی کمک از یک درمان فیزیکی نبوده است. خوب موتور حرکتی گفتار و زبان شناختی — متی متاثر از ناتوانی خود را در سراسر هیئت مدیره پس از این واقعیت است که بیس بال او کمک می کند تا با هماهنگی و تعادل و راه رفتن باعث می شود آن را مانند یک راه سرگرم کننده برای ترکیب درمان فیزیکی به هفته خود را.”

و در تفریحی لیگ داوطلب “رفقا” اغلب به نظر می رسد برای دریافت به عنوان بسیاری از عمل به عنوان کسانی که با معلولیت انجام دهد.

“چه بوده است عالی برای دیدن رشد هستند روابط بین بازیکنان و کسانی که داوطلب” مورگان گفت. “ما بسیاری از تیم های مدرسه که می آیند و کمک به, و ما در حال همکاری با مترو به دولت و سافتبال. آنچه که شما شروع به دیدن این است که آنچه ما واقعا در حال ساخت است … یک تجربه و یک فرصت برای تمام محدوده سنین از کودکان و نوجوانان که می تواند ارتباط برقرار کردن با همسالان است که معلولیت و شاید آنها هرگز بدست به انجام این کار قبل از. آن را ارزشمند روشنگری تجربه برای کسانی که کودکان و نوجوانان.”

در یک سال نرمال معجزه لیگ مترو دنور است بیش از 125 بازیکن در سراسر آن دو لیگ و دو بهار و فصل پاییز است. آن را فراهم می کند فرصت برای tee-توپ سن بازیکنان تمام راه را از طریق بزرگسالان و به عنوان مورگان توضیح داد: غیر انتفاعی است که با تمرکز بر حفظ این زمینه میراث برای دهه های آینده است.

آغاز شد که با جایگزینی این زمینه را پیری با سطح درخشان یک جدید در تابستان امسال, یک پروژه که در مراحل پایانی است. سطح جدید در مورد هزینه $350,000 و تامین شده بود 60 درصد کمک های مالی خصوصی و 40 درصد سهم از دامنه پارک ها و تفریح و سرگرمی منطقه که مدیریت این زمینه است.

به دنبال به جلو مورگان گفت: منطقه و معجزه لیگ مترو دنور به دنبال در ساختمان “همه را شامل مجتمع بیس بال برای افراد معلول” در شافر ورزشی پیچیده و در مجاورت فعلی تطبیقی زمینه است.

در حالی که مورگان و هیئت مدیره خود را در حال برنامه ریزی در فشار دادن پیش با فصل پاییز آغاز on Aug. 15 میان “ایمنی فوق العاده شرایط” آنها نیز در مراحل اوليه بدانند چگونه به منظور بالا بردن تا به 1 میلیون دلار لازم برای ساخت یک قابل دسترس خاک زمینه و همچنین یک غرفه با حمام و سرویس بهداشتی و یک امتیازی ایستاده است.

“برخی از ما رقابتی تر بچه ها می خواهم به بازی در یک خاک واقعی میدان بنابراین ما می خواهیم برای آنها که فرصت” مورگان گفت. “و ما port-a-potties در خارج وجود دارد (در پارک) برای کودکان و نوجوانان معلول و این چیزی نیست که نشستن خوبی با ما. حمام و سرویس بهداشتی نیست پر زرق و برق ترین چیزهایی که به درخواست برای کمک های مالی برای, اما آن را واقعا مهم است.”

(عکس از اندی صلیب/دنور پست)

LAKEWOOD, CO – ژوئن 26: Jason جنینگز تطبیقی در زمینه Daniel L. شافر ورزشی مجتمع ژوئن 25 سال 2020 است. (عکس از اندی صلیب/دنور پست)