سوسک ژاپنی در حال رفتن به باغ ما. در اینجا این است که چگونه به مبارزه با آنها.

سوسک ژاپنی بلعیدن یک شکوفه در اواخر ماه اوت. (ارائه شده توسط بتی Cahill)

انفجار! سوسک ژاپنی در حال حاضر شروع به ظهور در برخی از نقاط مترو دنور. خودتان بند برای خود شدید گیاه-خوردن و پرورش و لعن از باغبان (نه لزوما در آن نظم).

Pesty, ژاپنی, سوسک شده اند فعال در منطقه مترو برای پنج سال یا بیشتر و در حال حرکت به غرب و شمال و شرق محله از مرکزی دنور. تخته سنگ و پوبلو تا به حال سوسک مسائل به صورت مورد به عنوان طولانی به عنوان دنور.

اما این اجازه را دفع آنها را با چهار مرحله برنامه عمل.

  • اول قرار دادن سر خود را در اطراف این واقعیت است که ژاپنی سوسک مدیریت در حال انجام است از اولین رویت در گیاهان مورد علاقه خود را برای مدتی در پاییز هنگامی که تعداد آنها افول (معمولا اواسط سپتامبر). هیچ یک وجود دارد رفع همه/kill-all نرم افزار برای سوسک های بالغ و لارو/سفید گراب فرزندان. (خوب یکی وجود دارد رفع همه اما این امر نیاز به حرکت به آلاسکا و جزایر کارائیب.) کارشناسان توصیه می کنند هر دو عامل مراحل زندگی.
  • دوم تعیین اینکه آیا و چگونه شما حذف یا مدیریت سوسک های بالغ همه تابستان از آنجایی که آنها به آینده حفظ خواهد شد درست مثل ایمیل.
  • سوم تعیین اینکه آیا و چگونه شما خود را درمان چمن, جایی که آنها ذخیره کردن تخم مرغ خود را — شما می دانید, در سال آینده نسل از سوسک.
  • چهار قانون در طرح خود را.

خبر خوب برای تعیین مراحل دو طریق چهار است که ویتنی Cranshaw, Colorado State University را حشره شناس اکسترا نوشته است آموزنده و مفید واقع ورق روی, ژاپنی, سوسک.

توجه به ژاپنی, سوسک چرخه زندگی برای یک سال و درک کنند که مدیریت موثر شامل برخورد با هر دو سوسک های بالغ و فرزندان خود را (لارو نیز نامیده می شود سفید grubs). سوسک های بالغ خوراک در شاخ و برگ و گل و میوه از بسیاری از گیاهان (نگاه کنید به لیست زیر) در حالی که فرزندان خود را تغذیه بیشتر بر ریشه های چمن. هر دو مرحله آسیب گیاهان.

این برگه شامل مدیریت عالی توصیه هایی برای هر دو مراحل زندگی. دایره آنهایی را که بیشتر حس به شما بر اساس زمان و کیف بغلی. هنگامی که امید بستن برای اسپری محصولات (از جمله آلی) برخی از آنها گرانتر از دیگران اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از آنها را به طور منظم در تمام تابستان به پاییز.

Cranshaw ذکر شده است تجارت و نام مشترک از محصولات خود را به استفاده از اسپری و یا تزریق گرانول گسترش می یابد. تداوم کاربرد محصول در گیاهان نشان داده شده است و این که آیا آن را خوب است برای استفاده در محصولات غذایی. با توجه به اطلاعات ارائه شده در گرده و حشرات سودمند خطرات.

بالغ, ژاپنی, سوسک خواهد بلعیدن کل برگ در باغ. در اینجا آنها نشان داده شده بر روی ترش. (دنور پست فایل)

شما ممکن است انتخاب کردن به انجام هیچ چیز نیست. شما دائما در مورد شکایت خارج از کنترل سوسک ژاپنی به هر کسی که می آید در گوش رس. در نهایت آنها از شما خواهد خواست برای توقف ناله و نشان می دهد که شما حرکت می کند. شاید آنها به شما کمک خواهد کرد بسته کیسه های خود را.

وجود دارد راه های دیگر برای کاهش سوسک تغذیه دیگر از پاشش. پرارزش ترین و فوری کنترل روش برای حذف بزرگسالان و آنها را غرق در آب و صابون در صبح و یا شب زمانی که آنها تنبل و آسان به حذف است. من اختصاصی, ژاپنی, سوسک نبرد دستکش باغ و سریع و ناگهانی مچ دست من تلنگر یک یا دو گروه در یک زمان به یک ظرف سحر مایع است. هنگامی که ظرف پر است من تخلیه مایع و سپس شیر یا خط اشکالات در زباله.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید نگه می دارد جوجه یا بز به سوسک سریع شستشو و ارائه آنها را به عنوان یک درمان خوشمزه برای حیوانات.

نگه داشتن, ژاپنی, سوسک اعداد پایین در واقع مانع از بیشتر سوسک از پیوستن به خوردن در گیاهان خود را. جذب آنها توسط گیاه روغن های منتشر شده توسط سوسک جویدن (به نام تجمع تغذیه) بنابراین کمتر سوسک جویدن به معنی کمتر سوسک بازدیدکننده داشته است.

چند دهه از تحقیقات مبتنی بر علم در سوسک ژاپنی می گوید که آن را خوب است برای له کردن و یا خرج کردن بزرگسالان در نقطه. خود را smushed بخش نیست و بیشتر جذب سوسک به این منطقه است خسته کارخانه روغن قرار داده است که از استقبال و ثبت نام.

من می دانم که افراد بازنشسته که تلنگر سوسک خود را آلوده گیاهان دو بار در روز. (من فکر نمی کنم آنها در دسترس هستند برای استخدام. اما اگر آنها می خواستند برای شروع یک کسب و کار در اینجا یک ایده خوب برای وب سایت خود را صفحه:, ژاپنی, سوسک حذف. شماره 1 شرکت در زدن. “ما تلنگر بنابراین شما لازم نیست که.”)

وجود دارد دیگر دست بر روی راه هایی برای کاهش, ژاپنی, سوسک تخم مرغ-تخمگذار و بالغ سوسک تغذیه. نگه داشتن چمن در خشک کن طرف در اوج تخم مرغ-تخمگذار ماه (مرداد ماه) را کاهش می دهد تخم مرغ از رشد به بعد لارو/سفید گراب مرحله. به عبارت دیگر تخم مرغ نمی تواند زنده بماند و بدون رطوبت کافی. مراقب باشید زمانی که کاهش آبیاری چمن به ضرر درخت بهداشت و درمان از آنجا که بسیاری از ریشه های درخت رشد می کنند همه را از طریق چمن.

چمن بلندتر نگه داشته و بیش از 3 اینچ در ارتفاع کمتر جذاب به زنان برای تخم مرغ-تخمگذار. به علاوه علف های بلند سایه مردمی که سالم است برای چمن و علف های هرز نگه می دارد پایین.

با استفاده از سبک و ارزان را پوشش می دهد به عنوان یک مانع برای بزرگسالان کار می کنند. ژاپنی, سوسک می توانید ریحان اما آنها نمی توانند به ریحان (که!). من خرید حجاب پارچه, همچنین شناخته شده به عنوان طل از پارچه های محلی فروشگاه ها و برش به اندازه نیاز دارم. این پوشش اجازه می دهد تا ریحان به اندازه کافی نور خورشید و هوا برای رشد; به علاوه پارچه طول می کشد چند سال. اما ریحان یکی از چند خوراکی که نمی کند نیاز به گرده افشانی; اجتناب از استفاده از پارچه پوشش در سبزیجات مانند لوبیا سبز که نیاز به زنبور عسل گرده افشانی.

ژاپنی, سوسک تله حاوی فرمون که جذب هر دو جنس نر و ماده سوسک. آن را به یک قوی تر کارت ویزیت عطر از یک دنباله از مورچه ها در ریخته لیموناد. تله به فروش می رسد در همه جا و گرفتن یک تن از سوسک. اما علم نشان می دهد که آنها بیشتر جذب سوسک ها به مناطق اطراف آن و در نهایت تغذیه در بیشتر گیاهان خود را. اگر شما خوش شانس, همسایه خود را درب بعدی با استفاده از یک کاهش تعداد سوسک در اموال خود را.

گیاهان مورد علاقه بزرگسالان ژاپنی, سوسکآمریکایی Elm; آمریکا لیندن; آمریکا خاکستر کوه; زردآلو; اپل; مارچوبه; ریحان; تراکم پیچک; گردو سیاه و سفید; زغال اخته; ذرت; Crabapple (نه همه); گل پامچال; گل گیلاس; انگور; لوبیا سبز; ژاپن و نروژ افرا; ختمی; Horsechestnut; هلو; آلو; گربه بید; تمشک; رز; رز شارون; سویا; ریواس; خزنده ویرجینیا

گیاهان مورد علاقه لارو/سفید grubs: ریشه گیاه زینتی درختان و درختچه ها و گیاهان زینتی و چمن چمن. آنها به نفع سرد-رطوبت چمن از جمله کنتاکی بلوگراس ryegrass و فسکيو.

گیاهانی که مقاوم تر هستند به گیاه بالغ تغذیه: Ageratum (سالانه); نفس در کودک; بگونیا (سالانه); خونریزی قلبی; Caladium (سالانه); Candytuft; گل کلم; مشترک استبرق; Coralbells; Coreposis; Crabapple “برداشت طلا” “Jewelberry,” “لوییزا” و “توت فرنگی Parfait”; قاصدک; Dianthus; زغال اخته; گرد و خاکی میلر (سالانه); Euonymus; Forget-me-not (سالانه); Forsythia; Geum; انگور فرنگی; Holly; پیچ امین الدوله; ادریسی; جنس زنبق و سوسن; پیچک; Kale; لانتانا (سالانه); گل زبان درقفا; بنفش; لیلی-of-the-Valley; ماگنولیا; نعناع; Mockorange; ترین همیشه سبز (چوب شمشاد شاه درخت صنوبر سرخدار); مطیع گیاه; پیاز; چمن زینتی; گلابی; خشخاش; Portulaca (سالانه); تربچه قرمز و نقره ای افرا; فلفل قرمز; Paperbark توس; بنفشه سه رنگ; جعفری; Redbud; Rutabaga; گل ناز; Scabiosa; نقره ای نمدار; Smoketree; اسفناج; لاله درخت; نخود شیرین (سالانه); یوکا

گیاهانی که مقاوم تر هستند به لارو/سفید گراب تغذیه: فصل گرم چمن چمن مانند بوفالو آبی grama و سگ توف; سفید و شبدر چمن

اضافی, ژاپنی, سوسک منابع

بتی کاهیل صحبت می کند و می نویسد: در مورد باغبانی در کلرادو. بازدید وبلاگ خود را برای بیشتر باغبانی مقالات.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de