Janta مقررات منع رفت و آمد: Akshay Kumar, Ajay Devgn, دیگر وبلاگ تحسین PM مودی ابتکار عمل برای مبارزه با شیوع کروناویروس

نخست وزیر هند نارندرا مودی خطاب به ملت ایران امروز اعلام کرد Janta مقررات منع رفت و آمد در تاریخ 22 مارس سال 2020 است که یکشنبه است. او اظهار داشت: “امروز من درخواست مردم این کشور برای Janata منع رفت و آمد در مارس 22 بین 7 یک.متر و 9 بعد از ظهر” به زودی پس از آن سیاستمداران و مشاهیر و شخصیت های ورزشی و شهروندان در زمان خود را به صفحات رسانه های اجتماعی و تحسین ب. ظ برای این ایده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسیاری از مشاهیر بالیوود توییتی در مورد آن و همچنین گفت که آنها به دنبال خواهد داشت Janata مقررات منع رفت و آمد. یکی از مشاهیر که توییتی بود Twinkle Khanna. او نوشت: “نوشته شده است در برابر بسیاری از دولت حرکت می کند اما این سخن که PM http://delivered.It حامل از وحشت بدون تضعیف وخامت اوضاع. کف آن ارائه خدمات ضروری را نیز ما را بیشتر احساس ایران در طول این بیماری همه گیر. #jantacurfew”.

در حالی که Varun Dhawan پرسیدم من را در #jantacurfew در مارس 22 nd و در 5 در شب را نشان می دهد حمایت از من به ما فداکارانه قهرمانان مبارزه با این ویروس. این یک زمان به یک و تمرین #SocialDistancing. اجازه دهید ما را دنبال کنید و نخست وزیران’ درخواست تجدید نظر. #BeSafe”

آرجون کاپور نیز اظهار داشت: “ما محترم’ble PM شری @narendramodi او درخواست کرده است ما به دنبال #JantaCurfew در 22 مارس از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت. آن فوری است و فروتن درخواست تجدید نظر به همه ما لطفا به صفحه اصلی. اقامت امن و سالم ماندن #IndiaFightsCorona”

بررسي فايلهاي چند توییتهایی زیر:

مودی همچنین گفت: “اگر ممکن است لطفا تماس بگیرید حداقل 10 نفر در هر روز و به آنها بگویید در مورد `Janta حکومت نظامی` و همچنین اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de