Janata مقررات منع رفت و آمد: هیچ مسافری قطار برای شروع سفر از نیمه شب تا ساعت 10 روز یکشنبه مردم محلی به کاهش خدمات

در نور “Janata حکومت نظامی” اعلام کرد نخست وزیر نارندرا مودی در میان شیوع کروناویروس راه آهن گفت: هیچ قطار مسافری را از سرچشمه هر ایستگاه راه آهن در کشور از نیمه شب به 10 ساعت در روز یکشنبه.

منظور گفت اظهار داشت که ایمیل و قطار اکسپرس نیز توقف خدمات از 4 صبح تا 10 بعد از ظهر روز یکشنبه در حالی که همه قطار حومه خدمات خواهد بود به کاهش حداقل به عنوان خوب.

تصمیم راه آهن گفت: گرفته شده از نظر شیوع کروناویروس و نگه داشتن در ذهن است که تقاضا کمتر خواهد بود با توجه به Janata مقررات منع رفت و آمد’.

“همه مسافر قطار در مبدا بین نیمه شب از مارس 21/مارس 22 تا 22:00 ساعت 22 مارس (حدود 2,400 خدمات) باید اجرا شود. این قطار مسافری خدمات در حال حاضر در اجرا در 0700 ساعت در روز خواهد بود اجازه برای اجرا به مقصد. بخش باید نگه داشتن یک ساعت مچی و قطار که در حال خالی می تواند کوتاه فسخ در صورت نیاز” راه آهن به منظور گفت.

حومه خدمات در بمبئی و دهلی نو کلکته چنای و سکوندربد باید کاهش و به حداقل سطح تنها به تهیه کردن به سفر ضروری است.

محلی قطار در شهرستانها به خصوص در بمبئی در نظر گرفته فقرات حمل و نقل عمومی.

“هر کجا که آموزش از راه دور و قطار شهری را اشغال منطقهای راه آهن ممکن است در اختیار خود تصمیم به انصراف از جمله قطار و اجرای آنها طبق برنامه/تجدید نظر در برنامه به طوری که تعداد زیادی از مسافران دریافت رشته در مارس 22,” نظم بیشتر گفت.

“کافی ترتیبات ممکن است ساخته شده به منظور تسهیل بدون هیچ زحمتی رایگان بازپرداخت به مسافران آسیب دیده با قطار لغو شد. منطقهای راه آهن خواهد شد نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این وضعیت در ایستگاه های بزرگ و که در آن مورد نیاز جهت قطار ویژه برای پاک کردن راش از مسافران که ممکن است رشته در ایستگاه با وجود پیشرفت عمومی متوجه” منظور اعلام کرد.

مسافران alighting از قطار در حال حاضر در اجرا و آرزومند ماندن در ایستگاه خواهد بود جایگزین در انتظار سالن انتظار اتاق و محل اجتماع بدون ایجاد ازدحام شرایط در حالی که مقررات برای نوشیدن آب تنقلات در پرداخت باید مرتب راه آهن گفت.

راه آهن هند در حال حاضر لغو 245 قطار به دلیل کم اشغال در قطار پس از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر در روز پنج شنبه به نام برای ‘Janata مقررات منع رفت و آمد را از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در مارس 22, گفت: هیچ شهروند محرومیت کسانی که در خدمات ضروری باید از وارث خانه. این تجربه را در خدمت ملت و و را نشان می دهد هند آمادگی را در coronavirus چالش, او گفت:.

“این یکشنبه که در مارس 22, تمام شهروندان باید به دنبال این مقررات منع رفت و آمد از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت. در طول این حکومت نظامی ما باید نه ترک خانه های ما و نه بر روی خیابان ها و خودداری از رومینگ در جوامع ما و یا مناطق. تنها کسانی که در ارتباط با اورژانس و خدمات ضروری ممکن است ترک خانه های خود” مودی گفت: در طول سخنرانی خود به ملت.

این حرکت با هدف ایجاد آگاهی در مورد “اجتماعی فاصله” است که یک سلاح قدرتمند در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im