Janata مقررات منع رفت و آمد: کننوقت محل در دهلی بسته باقی می ماند در یکشنبه

در پاسخ به این طرح آغاز شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی به نام “Janta حکومت نظامی’- ‘مردم حکومت نظامی’ – محدودیت های اعمال شده توسط خود مردم را به باقی می ماند در داخل خانه آن را به اثر در پنج شنبه, کننوقت محل بسته باقی خواهد ماند از 7:00 تا 9:00 PM در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

“آن را به عنوان درخواست شده است توسط محترم’ble نخست وزیر دیروز به مشاهده Janta مقررات منع رفت و آمد کننوقت محل باید بسته باقی می ماند از 7:00 تا 9:00 PM در تاریخ 22 مارس سال 2020” Atul Bhargava, رئیس جمهور, دهلی نو, معامله گران’ Association (NDTA) اعلام کرد.

“این را به عنوان یک فاجعه ملی و اقدامات احتیاطی لازم به کار گرفته می شود آن است که خواست به همه اعضا و کارکنان به مهربانی همکاری و حفظ موسسات بسته شده,” او اضافه شده است.

علاوه بر این, Delhi Metro اجرا خواهد شد در روز یکشنبه آینده (مارس 22) و تمام مترو راه آهن-خدمات مرتبط را نیز بسته باقی می ماند برای بعد در نمایی از “Janata حکومت نظامی” از آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) مطلع در روز جمعه.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط DMRC حرکت است که با هدف تشویق مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19).

“در پی ‘Janta حکومت نظامی’ مشاهده می شود در 22 مارس DMRC تصمیم به نگه داشتن آن خدمات بسته شده است. این حرکت با هدف تشویق مردم به ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله ضروری است که در مبارزه با COVID-19” این DMRC بیانیه بخوانید.

تماس به رعایت “Janata مقررات منع رفت و آمد” یا “مردم را منع رفت و آمد’ روز یکشنبه اعلام شد که نخست وزیر یک روز قبل از یک آدرس به ملت. در حالی که صحبت کردن در راه پیش رو برای هند در مقابله با شیوع کروناویروس و ابتکار عمل است که شهروندان نیاز به مودی خواست که کل کشور به رعایت مقررات منع رفت و آمد در روز یکشنبه یعنی آنها باید در خانه بمانند و از خانه کار می کنند در آن روز همچنین تشویق آنها به گسترش عمل برای روزهای بعد.

در همان روز دولت دهلی نو درخواست همه شرکت های بخش خصوصی واقع در شهرستان اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای کار از خانه تا 31 مارس است. شهروندان نیز توصیه به در خانه باقی می ماند به ویژه شهروندان ارشد و افراد مبتلا به برخی از شرایط پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net