تصویری جدید از فیلم دوربین مدار بسته پدید آمده است که ظاهرا نشان می دهد دسامبر 15 پلیس سرکوب دانشجویان در جامع میلیا Islamia کتابخانه دانشگاه.

در این ویدئو ادعا را به تصرف آنچه اتفاق افتاده در داخل سالن خواندن در شب 15 دسامبر هنگامی که پلیس برای متفرق کردن در دانشگاه و در میان ضد شهروندی قانون تظاهرات در این منطقه است.

توییتی توسط یک کانال به نام جامع هماهنگی کمیته ویدئو نشان می دهد پلیس ضد شورش ورود به کتابخانه و آزار دانش آموزان که در حال نشستن وجود دارد. زمان در این ویدئو 6:08PM.

DNA نیست برای تایید صحت این ویدئو.

در این فیلم دانش آموزان دیده می شود در سالن نشسته و به عنوان پلیس دهلی طوفان در و شروع به هدف قرار دادن آنها را با باطوم.

خشونت آمیز و درگیری آغاز شد و در دسامبر 15, 2019, بین پلیس و دانشجویان از جامع میلیا Islamia (JMI) بودند که راهپیمایی به سوی مجلس در اعتراض به قانون تابعیت. با توجه به گزارش پلیس متوسل به lathi-شارژ و teargas پوسته از کار اخراج شدند به آنها را متوقف کند. حداقل 50 معترض بودند گفت: به بازداشت توسط پلیس است.

یک روز بعد پلیس گفته وارد دانشگاه پردیس و شلیک گاز اشک آور داخل کتابخانه. فیلم ها ارسال شده توسط دانش آموزان به DNA نشان داد دانش آموزان با عجله از دود پر مطالعه کتابخانه و سالن disarrayed صندلی. رئیس دانشگاه Proctor Waseem احمد خان گفت: کارکنان و دانش آموزان را مورد ضرب و شتم و مجبور به ترک دانشگاه توسط پلیس است.

چند تن از دانشجویان بازداشت شدند توسط پلیس پس از درگیری در جامع پردیس. هر دو دانش آموزان و پرسنل پلیس از جمله مقامات ارشد زخمی شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im