زندان تا دو سال خوب: لیست جرائم و مجازات برای violaters از coronavirus مستند

اتحادیه وزارت روز سه شنبه با صدور دستورالعمل های دقیق برای اجرای 21 روز کامل در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

دولت به استناد ملی مدیریت بحران عمل می کنند که ممکن است منجر به حبس تا دو سال برای هر گونه تخلف از مستند های اعمال شده در پی تهدید مطرح شده توسط COVID-19.

طبق دستورالعمل صادر شده توسط وزارت ناحیه دادستانی باید استقرار اجرایی دادستانی به عنوان حادثه فرمانده برای نظارت بر اجرای کلی از این اقدامات است.

برای اطمینان از اجرای دقیق این اقدامات دولت به استناد بخش 51 تا 60 فاجعه مدیریت قانون است که حکم به دو سال حبس برای هر گونه تخلف توسط افراد شرکت یا مقامات درگیر در اجرای آن گفت.

“در انطباق گفت: منظور از ان دی ام ای, وزارت, امور خانه (MHA) صادر کرده است دستور مورخ 24.03.2020 در بخش 10(2)(l) از مدیریت بحران, قانون کارگردانی وزارتخانه ها/ ادارات, دولت هند, وزارت امور خارجه/اتحادیه قلمرو دولت و وزارت امور خارجه/ اتحادیه خاک مقامات به اقدامات موثر برای تامین اجتماعی, فاصله, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در کشور است. نظم باید در نیروی باقی می ماند در تمام نقاط کشور به مدت 21 روز با اثر از 25.03.2020” این MHA گفت: در آزادی مطبوعات.

“وزارتخانه ها/ ادارات از دولت هند و دولت/اتحادیه قلمرو دولت معطوف شده برای اطمینان از دقیق اجرای این دستورات است. اجرای این اقدامات خواهد شد و نظارت توسط MHA” آن گفت:.

در اینجا بخش مربوط به مدیریت بحران مصوب سال 2005 که پوشش جرائم و مجازات ها:

width: 640px; height: 841px;

width: 640px; height: 948px;

width: 640px; height: 874px;

این پس از, نخست وزیر مودی در سخنرانی خود به ملت گفت: این تصمیم را باید یک هزینه اقتصادی اما صرفه جویی در زندگی مردم است که از اهمیت علاقه به خود دولت است.

این لازم است برای یک نبرد سرنوشت ساز در برابر شیوع کروناویروس نخست وزیر گفت.

“اگر ما نمی رسیدگی به این 21 روز پس کشور ما خانواده خود را به عقب با 21 سال,” او گفت:.

کارشناسان و تجربه کشورها در مبارزه با ویروس مرگبار آن را روشن است که اجتماعی فاصله تنها راه برای مبارزه با این بیماری مودی گفت.

“برخی از مردم با این تصور غلط که اجتماعی فاصله تنها لازم است که برای افراد بیمار. این درست نیست به فکر می کنم. اجتماعی فاصله است برای هر شهروند برای هر خانواده برای هر عضو خانواده است.”

“هر دولتی در این کشور هر اتحادیه خاک هر منطقه در هر روستا و در هر شهر هر خیابان-محل در حال حاضر قفل شده است. برای صرفه جویی در هند هر شهروند هند است که منع از خروج از خانه. یک Lakshman Rekha کشیده شده در درب خانه خود را. همین حالا ترک خانه خود” مودی گفت.

تاکید عظیم خطر از coronavirus مودی گفت: هر گونه سهل انگاری در این 21 روز را “فشار به کشور و خانواده خود را با 21 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im