‘Jai Bajrang بالی’: سوناکشی سینها می دهد savage پاسخ به عضو شورای نظارت مدت بمباران او را با سوال در مورد ‘Ramayan’

سوناکشی سینها شده است که به طور مداوم trolled از زمانی که او موفق به پاسخ به یک سوال در “رامایانا” در آمیتا باچان به میزبانی نمایش Kaun Banega Crorepati (KBC) به آن را به عقب به عضو شورای نظارت مدت دوباره. حماسه بوده است دوباره به اجرا در Doordarshan پس از برخی از زمان در حال حاضر. چند هفته به آن سوناکشی میزبانی #AskSona جلسه در Instagram و عضو شورای نظارت مدت بمباران او را با سوال در مورد نشان می دهد. او تا به حال یک savage باز گشت برای آنها.

بازیگر دریافت یک سوال در مورد Sanjeevani booti که او تا به حال موفق به پاسخ در نشان می دهد و در عین حال دوباره. این netizen خواسته سوناکشی که آورده Sanjeevani booti و او را به پاسخ صحیح را با یک لودگی پاسخ.

سوناکشی پاسخ به این سوال که با یک تصویر از هانومان و نوشت: در کنار “بسیاری از شما Ramayan سوالات مربوط. لطفا تماشای آن را بر روی Doordarshan و شما تمام پاسخ های خود را. Jai Bajrang بالی!”

در اینجا پاسخ او:

width: 640px; height: 1168px;

این کوبیدن برای سوناکشی آغاز شد و پس از او پرسید: یک متخصص مشاوره برای سوال ” که آیا هانومان واکشی Sanjeevani booti ؟ بازیگر تقریبا پاسخ “سیتا” قبل از گرفتن مشاوره و او trolled به زودی پس از بررسی اعضای خانواده او باید نام بر اساس Ramayan و خانههای بیش از حد است به نام “Ramayan’ چیزی است که حتی بزرگ B اشاره کرد.

سوناکشی به آنها داده بود در پاسخ پس از آن بیش از حد نوشتن “عزیز jaage رنگ پیش فرض. من حتی نمی یاد داشته باشید این قضیه فیثاغورس (sic) Merchant Of Venice, تناوبی, جدول, وقایع نگاری مغول سلسله aur kya kya yaad ناهی woh bhi yaad ناهی. آگار aapke paas کوی kaam ناهی aur itna زمان hai toh لطفا یه sab pe bhi الگوهای رفتاری banao نه… من عاشق memes.” اما این بازیگر در آمد در اخبار پس از Mahabharat را ‘Bhishma Pitamah’ Mukesh Khanna اظهار داشت که افرادی مانند سوناکشی باید به سازمان دیده بان را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im