‘Jaan hatheli pe lekar’: نیا Sharma رزومه ‘Naagin 4’ ساقه پس از سه ماه از مستند

نیا شارما از سر گرفته است و ساقه از تلویزیون او را نشان می دهد Naagin 4 که در آن او نقش نقش برجسته. بازیگر برگشت رفته در این مجموعه پس از یک وقفه حدود سه ماه با توجه به کروناویروس مستند در سراسر کشور. نیا اعلام کرد در مورد تیراندازی دوباره از طریق او Instagram صفحه. او یک زن و شوهر از عکس ها کلیک در او غرور ون و همچنین چند نگاه اجمالی از چگونگی این مجموعه و خدمه شروع به پریدن کرد به کار.

در عکس, نیا, دیده می شود, پوشیدن لباس سفید در بالای محصول مطابق با زانو کوتاه و یک جفت سفید کفش راحتی. این بازیگر همچنین flaunted ناف او پر سر و صدا. او دیده می شود نما در سبک خود غرور ون. نیا مزبور پس از بیان “برش تا 3 ماه بعد… برگشت به مجموعه من Vanityyyyyyyyyyyyy!! #naagin4 (Jaan hatheli pe lekar).”

چک کردن پست زیر:

در

این تولید کننده Naagin 4, Ekta کاپور داده بود به روز رسانی در مورد نشان می دهد که هوا و راه را برای فصل پنج. او تا به حال نوشته شده است: “بنابراین ما باید برنامه ریزی یک پایان فوق العاده برای Naagin 4. ما حدود چهار قسمت از همان. و سپس بلافاصله ما را دریافت کنید Naagin 5 نورد.”

کاپور بیشتر نوشت: “من می خواهم برای تشکر از تمام بازیگران نیا, آنیتا, Vijayendra و جاسمین. شما انجام یک کار درخشان. اگر هر چیزی من باید اجازه دهید شما همه را. من فکر می کنم ما کار کمی کمتر در اسکریپت در این فصل است. آن متوسط بود و من قول می دهم ما را انجام خواهد داد بهتر است در این زمان. امیدوارم که همه شما (مخاطب) خواهد آمد. ما می خواهیم به چیزی خاص و شگفت انگیز است. ما در حال کار سخت و پشتکار برای فصل جدید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de