J&K پلیس رکود مواد مخدر-ترور ماژول در Handwara; هروئین به ارزش 100 تومان کرور روپیه کشف و ضبط شده 3 اجازه تروریست ها دستگیر

در جامو و کشمیر پلیس گران عظیم مواد مخدر-ترور ماژول در دره تصرف 21 کیلوگرم هروئین به ارزش 100 تومان کرور روپیه و دستگیری سه Lashkar-e-Toiba تروریست ها.

مقامات گفتند که پول به دست آورده از طریق سر و صدا شد مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های تروریستی در کشمیر.

“در قابل اعتماد اطلاعات پاکستان با حمایت مالی مواد مخدر-ترور ماژول گران بود و سه تروریست همکاران تروریستی ممنوعه لباس Lashkar-e-Toiba دستگیر شدند,” Handwara پلیس در بیانیه ای گفت.

SP Handwara, GV Sandeep Chakravarti گفت: “Handwara پلیس گران پاکستان حمایت narco terror ماژول. ما بازداشت 3 لشکر ترور همکاران. ما بهبود 21 کیلوگرم هروئین به ارزش حدود 100 تومان کرور روپیه و Rs 1.34 کرور پول نقد. این حواله دادن ماژول بود که مورد بررسی قرار گرفت. تمام شده است در تماس با پاکستان گرداننده.”

پلیس شناسایی و دستگیر اجازه همکاران به عنوان Ab مومین په اسلام الحق نظیر و سید افتخار Andrabi. آنها همه ساکنان Handwara و دستگیر شدند از این منطقه پلیس در بیانیه ای گفت:.

پلیس همچنین شناسایی دیگر absconded افرادی که درگیر شدند و با سر و صدا و تلاش در برای دستگیر کردن آنها است.

ماژول بود در تماس با پاکستان مبتنی بر گرداننده و درگیر در تجارت مواد مخدر به کمک مالی به تروریست های فعال از اجازه. این بهبود نیز در معرض ارتباط بین فروشندگان مواد مخدر و تروریست ها است.

“آنها کمک لشکر تروریست ها با این پول. ارتباط بین فروشندگان مواد مخدر و تروریست ها در معرض شده است. آن را بسیار بزرگ حواله دادن سر و صدا که در آن پول منتقل شده است. متهم اصلی این است که افتخار Andrabi و یک قاچاقچی مواد مخدر,” GV Sandeep گفت.

ماژول مشغول به کار بود برای اجازه به تقویت فعالیت های خود را در دره و گمراه و ایجاد انگیزه در جوانان محلی از دره به پیوستن به صفوف شبه نظامی, او گفت:.

تروریست ها کنترل کشت مواد مخدر در پاکستان و ارسال آن از طریق غیر قانونی مسیر به دره. این محموله در حال دریافت تروریستی و حامیان آنها فروش آن در دیگر نقاط کشور و توزیع پول برای ترویج تروریسم در جامو و کشمیر و پنجاب, مقامات گفت.

این مقام پلیس گفت که این تحقیقات تا کنون نشان داده است که این مواد مخدر شد و در راه به پنجاب. بیشتر پروب برای شناسایی لینک های دیگر, او گفت:.

ویژه بررسی تیم (نشستن) جامو کشمیر پلیس تشکیل شده است به بررسی این مورد بیشتر به طوری که لینک های بیشتر از این ماژول می توان شناخته شده است. پلیس را در انجام حملات در سراسر کشمیر پس از بازجویی از دستگیر تروریستی همکاران و بازداشت های بیشتر به احتمال زیاد ساخته شده در این مورد در روزهای آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de