J&K: شبکه های اجتماعی, VPN برای مسدود باقی می ماند; 2G خدمات اینترنت تلفن همراه تمدید شد تا 4 مارس

در تلاش برای جلوگیری از ضد ملی عناصر به گسترش شایعات در اینترنت جامو و کشمیر دولت در روز سه شنبه تایید کرد که شبکه های اجتماعی و شبکه های خصوصی مجازی (Vpn ها) باقی خواهد ماند مسدود n اتحادیه خاک. اما مقامات اظهار داشت که 2G خدمات اینترنت تلفن همراه تمدید خواهد شد در جامو و کشمیر تا 4 مارس.

به گفته مقامات دولت ضد ملی عناصر در cahoots با کنترل خود را در پاکستان در حال سوء استفاده از این Vpn ها برای forment ناآرامی در هند. آنها اضافه شده است که ضد نیروهای ملی هستند که با استفاده از Vpn ها برای هماهنگی با فعالان در داخل دانشگاه تهران و طرح ترور عمل می کند.

تمام سرویس دهندگان اینترنت (Isp) خواسته شده است به گرفتن گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که مردم از J&K می توانید با استفاده از هر رسانه های اجتماعی در برنامه های کاربردی خرید و فروش و برنامه های کاربردی. آنها تنها مجاز به دسترسی به 1,674 سفید-ذکر شده در سایت.

دسترسی به اینترنت اجازه داده شد در سراسر جامو و کشمیر در 25 ژانویه پس از آن باقی مانده مسدود شده در منطقه برای حدود شش ماه است. اما محدودیت در محل قرار داده شد. سرعت اینترنت محدود بود به 2G تنها و nly لیست سفید وب سایت ها اجازه داده شد. علاوه بر این رسانه های اجتماعی نظیر به نظیر ارتباطات و شبکه خصوصی مجازی برنامه های کاربردی محدود شد.

توسعه پس از دیوان عالی کشور در ژانویه 10 خواسته مقامات به بررسی محدودیت در J&K و مشاهده شده است که دسترسی به اینترنت یک حق اساسی است طبق ماده 19 از قانون اساسی است.

سرکوب در اینترنت خدمات تحمیل شد در جامو و کشمیر پس از مرکز abrogation از مفاد ماده 370 در 5 اوت سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>