Ivanka Trump می دهد کمک به کوری گاردنر انتخاب مجدد پیشنهاد به پایان می رسد کلرادو سفر

گرینوود — به عنوان کلرادو جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر انتخاب مجدد کمپین حرکت به انتخابات و حالت او در گرفتن کمک از کاخ سفید است.

Ivanka Trump زخم تا دو روز در کلرادو در روز جمعه با یک کودک مراقبت میزگرد در گرینوود جایی که او بارها و بارها مورد ستایش گاردنر بود که نشسته در کنار او.

روز قبل از او و وزیر کشور دیوید برنارد, سفر به پارک ملی کوه راکی به مناسبت تصویب لایحه گاردنر نوشت و به صندوق نگهداری در زمین های فدرال است.

“با تشکر از شما, سناتور گاردنر شما شده است یک نیروی واقعی در آمریکا برای این مسائل” Ivanka Trump گفت: در میزگرد برگزار شده در خارج آغاز روشن روز مراقبت. او اضافه کرد که او در پارک ملی قانون “به یاد ماندنی.”

این معمول است برای وقت دولت برای ارسال به مقامات حفاظت از اعضای حزب خود سختی مواجه انتخابات و گاردنر قطعا واجد شرایط. او برنده خود را بسازید با کمتر از 2 درصد در سال 2014.

پس از دموکرات ها برنده هر عمده انتخابات در ایالت کلرادو به عنوان دولت کالج تحصیل رای دهندگان به طور فزاینده ای روشن در برابر تهمت و دولت.

گاردنر چهره سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive یک دموکرات در ماه نوامبر. حتی قبل از Hickenlooper شد به طور رسمی ساخته شده نامزد در 30 ژوئن گاردنر کمپین ملی و جمهوری خواهان پخش شد تبلیغات کوبیدن او.

هفته گذشته جمهوری خواهان راه اندازی یک آگهی سرزنش Hickenlooper برای کشنده 2017 انفجار گاز. بیوه مرد کشته در حادثه ارین مارتینز خواسته است که آن را به پایین گرفته شود. این هفته گاردنر به نام برای این آگهی به توقف و جمهوری خواهان در نهایت جایگزین آن را با یک نقطه کوبیدن Hickenlooper بیش از یک حاکم است که او نقض دولت اخلاق قوانین به عنوان فرماندار.

Hickenlooper انتخاباتی در ضمن شده است کوبیدن گاردنر بارها و بارها به ایران با کنترل سنا متوقف شده به مدت دو ماه در یک کروناویروس جدید امداد بسته است.

“در حالی که صدها نفر از هزاران نفر از Coloradans با تکیه بر سناتور گاردنر به گسترش بیمه بیکاری آنها در شمارش به توسط گاردنر به جای مطرح برای تصاویر با رئیس جمهور تهمت های” الی روزن سخنگوی کلرادو حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:.

صحبت با خبرنگاران پس از میزگرد گاردنر گفت: او فکر کرد که کنگره نیاز به حرکت در coronavirus قانون.

“آن نیاز دارد به انجام در حال حاضر” گاردنر گفت و اشاره کرد او همچنین با حمایت از لایحه ای را برای ایجاد یک ملی برنامه تست برای این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de