این کار از خانه در هفته بگویید همکاران خود را به آن پرتاب!


عکس: کتابخانه ملی اتریش (Unsplash)

من عاشق کار از خانه هاهاها من آن را خیلی دوست دارم. نه, که این سندرم استکهلم صحبت کردن این است که چگونه من احساس می کنم—واقعا…. من عاشق کار کردن از خانه و من از آنها بدم میاید که در اطراف مردم در طول روز است. انزوا نمی خفه کردن بهره وری من! نه یک بیت!

وقتی که من می گویند من درونگرا هستم آن را انجام می دهند چون من واقعا ترجیح می دهند به تنهایی و کار از خانه کمک می کند تا کانال های خلاق که انرژی ما تمام طلب است. هیچ یک از این طعنه یا طنز یا طنز. نه مثل من از خانه کار می کرد مستقل تمام وقت در یک محل که در آن من می دانستم که هیچ کس برای نزدیک به سه سال قبل از گرفتن nosedive به افسردگی بالینی و و و [redacted].

تبلیغات

برای اثبات چقدر من عشق ورزیدن کار از خانه من به همکاری با بقیه مطالب تیم در موجودی شما را به کار از خانه در هفتهشامل یک ستاره نکردم بازیگران از نویسندگان که مثل من در حال کار از خانه این هفته است. نه برای هیچ دلیل خاصی. فقط چون!

HR نمی ارسال companywide ایمیل “تشویق همه کارکنان به کار از راه دور تا اطلاع ثانوی” از آنجا که ما در حال مستقر در میدان تایمز این شهر است که در یک وضعیت اضطراری و یا هر چیزی. ما فقط احساس مانند نشستن در ما سهامی خاص تمام هفته cooped با ما هم اتاقی حیوانات خانگی و قابل توجهی دیگران در ما کوچک به سختی قابل زندگی اجازه دهید به تنهایی قابل اجرا نیویورک خانه.

چه انتظار

در این هفته شما می تواند به جلو نگاه به یک سیل از خالص محتوای™ برای کمک به نگه داشتن شما در کار از طریق بعدی—بیایید آن روبرو هستند—شش ماه یا بیشتر صرف دور زحمتکش در تخت ما.

به پا زدن به همه چیز خاموش ترس Dean, نویسنده برای خود در نظر میگیرد: Dwayne “The Rock” Johnson, باعث می شود اولین بازی خود را در موجودی با ما رسمی کار از خانه کیت. سپس دیرین Gawker/Univision/Go نویسندگان جولی کر جزئیات کار خود از خانه روال به این امید که آن را ممکن است به شما کمک کند بیش از حد (و آن را قطعا به من کمک کرد) در این هفته WFH با طعم کثافت کاری.

بعد از آن در هفته لو نواک ما می پیوندد برای بررسی OneOdio DJ بیش از حد گوش استریو هدفون مانیتور. سابق Lifehacker EIC و دوستان نشان می دهد Whitson گوردون شما نشان می دهد که چگونه برای ساخت خود را قابل حمل کار از خانه راه اندازی. ساکن outdoorsperson هدر Balogh ushers در یک لیست از تنقلات به خوردن که آیا شما در حال کار از خانه و یا در دنباله.

اما این همه نیست: در خانه ما یک تیم از سردبیران کار بر روی همه انواع از راهنماهای جدید. ما باید خدمات تحویل مواد غذایی توصیه های ایگنکیا Fulcher. به تازگی احیا کمیته خرید از Tercius (شناخته شده نام) که در پاسخ به اين سوال در ذهن همه را, “من باید خرید حیوانات عبور” در این ناامید و منزوی بار ؟

تبلیغات

اوه, و من قصد دارم به نوشتن برخی از مسائل بیش از حد! مانند خوب این صفحه که من به روز رسانی در طول هفته با هر WFH ارسال آن را به عنوان منتشر شده (هر چند شما همچنین می توانید با کلیک بر روی WFH هفته tag!); یک میز ایستاده co-op که فقط رسیده برای مناسبت معاملات معاملات معاملات در تمام داغترین نادرترین ضرورت و پیشگیرانه داستان برای کسانی که برنامه ریزی برای اجرا در خارج از طریق سرایت.

در حال حاضر اجازه دهید به کار می کنند.


موجودی ارائه: کار از خانه در هفته

کار از خانه ؟ در اینجا نهایی کیت استارتر – ترس دین

به عنوان یک نویسنده, من عاشق کار از خانه—به جز برای تمام زمان من نیست. چند گزینه های شغلی در نوسان است بنابراین به شدت در بين کاملا ایده آل و تقریبا غیر قابل تحمل. نرم افزار: شما می توانید کار خود را در لباس خواب. باهم: شما به چهار روز بدون تغییر از لباس خواب خود را. نرم افزار: شما لازم نیست که به صحبت کردن با هر کسی. باهم: هیچ کس به صحبت کردن. آن را دشوار منحنی یادگیری به حرکت اگر شما آماده هستند و با تعطیلی ضرب در سراسر کشور بسیاری از مردمی ممکن است رفتن به کار از خانه آماده نشده است. بیایید ثابت است.

تبلیغات

بهترین فروشنده: Logitech MK270 Wireless Keyboard

تبلیغات

Co-Op: بهترین میز ایستاده? – Gabe کری

من نیاز به یک میز ایستاده است که آسان به راه اندازی است اما قابل تنظیم برای شخصی من سطح چشم. یکی که ارگونومیک و در صورت امکان به صورت خودکار. من نیاز به بهترین میز ایستاده که شما کشتی به خانه من چون من قطعا نمی روم در هر زمان به زودی. شما به من کمک کند پیدا کردن آنچه من به دنبال?

تبلیغات

بهترین فروشنده: TBA


شش خوشمزه دنباله تنقلات به غذا خوردن در حالی که شما گیر در خانه – هدر Balogh Rochfort

تبلیغات

نه تنها ما همه راه اندازی فروشگاه در خانه های ما اما فروشگاه های مواد غذایی هستند به معنای واقعی کلمه در حال اجرا از مواد غذایی است. آن را به یک دنیای عجیب و غریب وجود دارد مردمی. من مطمئن هستم که من می توانم بیشتر از هر چیز در مورد همه گیر جهانی (جدا از اجتماعی که فاصله چیزی) اما من می تواند به شما کمک کند در کار از خانه اسنک جلو.

بهترین فروشنده: عسل استینگر آلی وفلس کارامل

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im