‘آن را ناعادلانه به من’: کامران اکمل ناراحت PCB برای نگهداری در ‘حاشیه’

پاکستان کامران اکمل بیرون آمده است و مقصر هیات کریکت پاکستان (PCB) برای نگه داشتن او را با وجود انجام خوبی در کریکت داخلی و پاکستان در سوپر لیگ (PSL).

38-در سال گذشته به نمایندگی از پاکستان در سال 2017 و وقتی که می آید به PSL او در مسابقات پیشرو اجرا گلزن با 1537 اجرا می شود از 55 نوبت. او همچنین دارای رکورد سریعترین نیم قرن بیشتر واخراج کلی (44) و در یک فصل (12).

با وجود همه این کریکت است قادر به بازگشت به مردان در سبز تیم ملی. در حالی که صحبت کردن در مورد همان در “داخل به خارج” نمایش در کریکت پاکستان کامران گفت: “من انجام شده است در کریکت داخلی و PSL در طول پنج سال گذشته اما با وجود که من داده نشده است شانس بازی برای پاکستان است. در سالهای اخیر یک زن و شوهر از مربیان نیست به همین دلیل است که من همچنان در حاشیه.

“این ناعادلانه به من از آزمون و T20I طرف به خصوص از آنجا که من می توانید بازی را صرفا به عنوان یک رودخانه. اگر متی وید می توانید یک گشت با متوسط 18-20 چرا که نه من که به طور متوسط نزدیک به 60.”

به عنوان برادر خود عمر او ممنوع اعلام شد در ماه آوریل از همه اشکال کریکت برای سه سال پس از شفاعت گناه به عدم گزارش تبانی در روش. صحبت کردن در مورد تعلیق کامران معتقد است که همه چیز می تواند هم متفاوت برای برادرش بود عمر به کار گرفته شده است موثر تر است.

“کردن زمینه فعالیت های است که هیچ چیز جدید در پاکستان کریکت” کامران گفت. “مدیریت تیم و کاپیتان باید بدانید که چگونه به مقابله با چنین بازیکنان. نگاهی به راه Inzy داداش [Inzamam] به کار گرفته شعیب [اختر] آصف و شهيد [افریدی]. اگر همان انجام شد با عمر اکمل همه چیز را معلوم متفاوت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net