آن زمان برای داستان های بلند

آن زمان برای داستان های بلند – شیوه زندگی

به روز شده: May 15, 2020, 09:08 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

این جهان داستان سرایی روز جمع آوری در اطراف یک جهانی آتش به گوش دادن به داستان از همه اشکال و رنگ ها

Sathya Saran

ساتیا ساران

ایده این است ریشه در سوئد از سال 1992. در حال حاضر در جهان داستان سرایی روز جشن هر سال در ماه مارس اعتدال برای یک هفته مردم در سراسر جهان گرد هم می آیند برای گفتن و گوش دادن به داستان در زبان به عنوان بسیاری که ممکن است. Usha Venkatraman بمبئی سرایان جامعه (MSS) می گوید: “در سال 2009 رویدادهای برگزار می شد در همه قاره ها به جز قطب جنوب. این داستان سرایی روز (WSD) شروع می شود و در جمعه 20 مارس.

Devaki Gajare
Devaki Gajare

ایده این است برای ترویج شفاهی قصه گویی و ارائه یک فرصت برای ایجاد دوستی در سراسر ملی و زبانی و فرهنگی و مرزهای. تصور کنید که آن را به عنوان یک گردهمایی در اطراف یک جهانی اردو با پیشگویان و شنوندگان آمدن و رفتن در حالی که خورشید در سفر به دور زمین هفت بار. یک رویداد می تواند هر چیزی از کوچک و دنج و جمع آوری در آشپزخانه خود را با دوستان و بستگان خود را به هیجان انگیز داستان سرایی جشنواره است.”

Mehak Mirza
Mehak میرزا

در این سال MSS جشن به مناسبت میلاد با شش سرایان—ساتیا ساران, Mehak میرزا Prabhu, Devaki B Gajare, Shreedevi Sunil, Priyanka Babbar و Venkatraman—مصرف شنوندگان در یک سفر از طریق بال از کلمات خود را. موضوع سفر و تمام داستان را در اطراف سفر می کند. “شیفتگی برای گوش دادن به داستان را ترک نمی کند ما حتی پس از ما رشد می کنند. به یاد سحر و جادو از داستان سرایی است که یک راه فوق العاده برای جشن آن گوش دهید و بگویید یک داستان می گوید:” ساران ارشد روزنامه نگار و نویسنده است. “اگر وجود دارد این است که زمان ما را با مخاطب به اشتراک گذاری یک دقیقه ای داستان مسافرتی و همچنین. ایده این است که مردم به صحبت کردن” می افزاید: Venkatraman.

1992
سال زمانی که جهان داستان سرایی روز متولد شد

چه: جهان داستان سرایی روز 2020
وقتی که: مارس 21, 6.30 ساعت به 8 ساعت
که در آن: Si Bambai استودیو شماره 25 105 بمبئی Samachar Marg فورت
بلیط: Rs 200 (18+ only)
تماس: 9820179303

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im