“این خوب, من می دانم که چگونه به درایو سریع. من یک پلیس”: شفق قطبی افسر پلیس اخراج پس از رانندگی در حال مستی تصادف

یک شفق قطبی افسر پلیس شلیک شد و پس از او گفته سوار ماشین خود را به یک درخت در حالی که مست و رانندگی 55 مایل در ساعت در یک محله مسکونی در کلرادو اسپرینگز.

موقت رئیس پلیس ونسا Wilson روز دوشنبه اعلام کرد که او از کار اخراج افسر Jaired دوزیه که فارغ التحصیل از آکادمی پلیس در ماه اوت است. به عنوان یک کارمند جدید او هنوز در مشروط شدن و در نتیجه نمی تواند درخواست تجدید نظر خود را فسخ ویلسون گفت: در انتشار اخبار.

“افسر دوزیه اقدامات را منعکس نمی کند حرفه ای از کسانی که به پوشیدن این لباس و کسی که باید نمایندگی این سازمان” ویلسون گفت: در انتشار اخبار. “از آنجا که مصرف بیش از عنوان شفق قطبی موقت رئیس پلیس من وعده داده است که من نمی خواهد برای ایستادن و یا اجازه می دهد رفتار در سازمان ما.”

دوزیه, 23, سقوط ماشین خود را در 17 مارس در کلرادو اسپرینگز محله در حالی که خارج از وظیفه. ماشین خود را زده و یکی دیگر از وسیله نقلیه پارک شده در کنار جاده یک صندوق پستی منطقه مدرسه ثبت نام و حصار قبل از توفنده سر به درخت و توقف با توجه به Colorado Springs police گزارش های به دست آمده توسط دنور پست از طریق یک درخواست سوابق.

افسران برآورد دوزیه سفر حدود 55 مایل در ساعت زمانی که او سقوط کرد به مراتب بالاتر از 25 مایل در ساعت سرعت حد گزارش ها نشان می دهد. ماشین در حال حرکت بود تا به سرعت که زمانی که آن را زده درخت یکی از آن چراغهای پرواز کردن و جاسازی شده در دیوار در نزدیکی خانه گزارش دولت. تاثیر نیز جامعی درخت.

دوزیه بود ناپایدار روی پای خود را در صحنه نامفهوم سخنرانی و بوی الکل و افسران نوشت: در گزارش های خود را. دوزیه بارها و بارها گفت در پاسخ افسران که او کار می کرد برای شفق اداره پلیس.

“آقای دوزیه به من گفت که او یک افسر پلیس است و من به او گفتم من آگاه بود که اطلاعات و که آن را به حال هیچ ارتباطی با تحقیقات” کلرادو اسپرینگز افسر ویلیام قدرت نوشت در گزارش خود.

دوزیه منتقل شد از صحنه به بیمارستان به دلیل جراحات جزئی از تصادف.

“در حالی که آقای دوزیه بود که ارزیابی من از دکتر شنیده پرس و جو به عنوان به سرعت آقای دوزیه رانندگی بود و او گفت: چیزی به اثر ‘it’s okay, من می دانم که چگونه به درایو سریع. من یک پلیس,'” قدرت نوشت در گزارش خود.

دوزیه بعد گفت قدرت است که او نوشید دو عکس و دو آبجو قبل از رانندگی با توجه به گزارش.

دوزیه چهره به اتهام رانندگی تحت تاثیر و بی دقتی در رانندگی در ال پاسو دادگاه شهرستان.

دستگیری او است و بار سوم یک شفق قطبی افسر پلیس گرفتار شده است مست رانندگی در سال گذشته است. افسر Nate Meier کردن در گروه خودرو در حالی که کار در مارس 29, 2019. مایر بود و نه اخراج گذشته به رئیس پلیس و نه به صورت یک پرونده جنایی.

یکی دیگر از افسر آنت جویبار دستگیر شد در تاریخ 17 ژوئن پس از توفنده ماشین خود را در حالی که رانندگی مست. او التماس کرد گناه در ماه ژانویه به اتهام رانندگی تحت تاثیر و ممنوع استفاده از یک سلاح در حالی که مست بود و محکوم به خانه بازداشت. بروک از آنجا بازنشسته شد.

“افسران ما همچنان در جامعه ما هر روز در طول این زمان بی سابقه” ویلسون گفت: در بیانیه روز شنبه. “کار سخت و فداکاری خود نباید تحت الشعاع این یک افسر تصمیم گیری های او ساخته شده در حالی که خارج از وظیفه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de