این رسمی: NFL گسترش Postseason شامل تقریبا همه اما Bengals


Illustration for article titled Its Official: NFL Expands Postseason to Include Pretty Much Everyone but the Bengals

عکس: نائومی بیکر (گتی ایماژ)

خیلی شایعه است در حال حاضر رسمی: NFL گسترش آن postseason شامل 14 تیم.

در حالی که زمان کمی عجیب و غریب با توجه به ادامه شیوع کروناویروس, ESPN گزارش که فرمت جدید را به اثر اين فصل آینده و شامل دو تغییر عمده:

تبلیغات

• هر کنفرانس خواهد شد در حال حاضر شامل سه wild-کارت تیم به جای دو.

• شماره 2 دانه در هر کنفرانس میزبان جدید شماره 7 دانه, وحشی, کارت, دور, بنابراین تنها No. 1 دانه خواهد شد که در دور اول byes.

با فرمت جدید در محل مربیان خواهد لذت بردن از یک کمی بیشتر امنیت شغلی با تشکر برای افزایش شانس رسیدن به پلی آف در حالی که صاحبان خواهد بود با مشغول ساختن آن باران درآمد اضافی—حدود نه-رقم افزایش سالانه است.

تبلیغات

نیز وجود دارد برنامه ای برای پخش حداقل یک بازی حذفی در Nickelodeon با توجه به ESPN:

وحشی-کارت آخر هفته خواهد شد از ویژگی های back-to-back tripleheaders در Jan. 9 و 10 با توجه به لیگ. CBS پخش خواهد شد یکی از بازی های جدید, برنامه ریزی برای یک 4:40 p. m. ET کیکآف در Jan. 10 و آن را جاری می شود در CBS همه دسترسی داشته باشید. این بازی نیز پخش خواهد شد در Nickelodeon در تولید در راستای مخاطبان جوان.

NBC, جدید, جریان, خدمات طاووس و اسپانیایی زبان تلموندو پخش خواهد شد دیگر از بازی های جدید در ژانویه. 10 در حدود 8:15 p. m. ET.

تبلیغات

آخرین بار NFL گسترش برگشتی بود که آن را شروع به پریدن کرد از 10 تیم به 12 در سال 1990 پس قوانین جدید رفتن به اثر خواهد بود یک بازی-تعویض. آخرین تیم خود را به سوپر باول بدون خداحافظی بود و در سال 2012 سامسونگ و در آخر هفت سوپر کاسه هر تیم تا به حال به دست آورده خداحافظ. و در حالی که این استدلال می تواند ساخته شده که برگشتی در حال حاضر خواهد شد از ویژگی های ضعیف تر در این زمینه نیز می تواند شامل 9- و یا 10-پیروزی تیم که در غیر این صورت نمی خواهد که از آن ساخته شده در مانند سال 2008 پرستان که از دست رفته postseason با وجود پیروزی در 11 بازی.

بازیکنان همچنین می توانید انتظار یک افزایش قابل توجه در حقوق بین افزایش حقوق و دستمزد کلاه و ساده تر-به-رسیدن حذفی پاداش خواهد شد که طیف وسیعی از $33,000 به 30.000 دلار برای هر بازیکن.

تبلیغات

در همه آن تو بود تنظیم برای تیم و طرفداران به طور یکسان اما تا زمانی که نتیجه نهایی ترجمه برای رقابتی فوتبال آن را برای تلفن های موبایل مانند یک پیروزی برای همه.

به جز Bengals طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im