آن را در حال حاضر Javed Akhtar مقابل Shekhar Kapur: جنجال بر سر ‘Mr India’ بازسازی درگیری بر

کپی رایت مسائل بیش از آقای هند همچنان ادامه دارد. در حالی که Shekhar Kapur اظهار داشت: او صاحب حقوق بیش از این فیلم به عنوان مدیر از آن و از این رو آنها نمی توانند پیش بروید عاقبت از این فیلم بدون انجام Javed Akhtar ضد استدلال بیان کرد که این فیلم نبود Shekhar رویای.

“Shekhar saheb داستان مواقع از صحنه های شخصیت های گفت و گو متن ترانه حتی عنوان هیچ یک از این شد مال شما. من این همه برای شما. بله شما آن را اجرا بسیار خوبی است اما چگونه می تواند ادعای خود را در این فیلم بیشتر از من بود. نبود ایده های خود را. آن را به رویای خود را ایم” Javed Akhtar.

صدای جیر جیر خود را در پاسخ به Shekhar Kapur را صدای جیر جیر آن به عنوان خوانده شده “استدلال در بازسازی #MrIndia است که هیچ کس در زمان اجازه از من و یا حتی زحمت به من بگویید. سوال این است که. اگر شما در حال بازسازی یک فیلم سینمایی بر اساس یک کارگردان بسیار موفق کار می کند مدیر هیچ خلاق حقوق بیش از آنچه که او/او ایجاد کرده است؟”

در اینجا صحبت های خود را:

آقای هند در اصل برجسته آنیل کاپور و شايد در نقش سرب است. این فیلم تولید شده توسط بونی کاپور در حالی که Javed Akhtar همراه با سلیم خان نوشته بود فیلمنامه این فیلم است. این فیلم رفت و تبدیل به یکی از 100 فیلم های هندی از همه زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>