“آن را مانند یک سناریو روز قیامت” به عنوان کاهش قیمت نفت به زیر صفر برای اولین بار

تحلیلگران و مقامات صنعت جستجو برای صفت دوشنبه برای توصیف زمین شناسی سقوط قیمت نفت به زیر صفر قلمرو برای اولین بار باعث تحلیل گران برای پیش بینی معطل ماندن چاه و ورشکستگی.

“این بی سابقه است. آن را مانند یک سناریو روز قیامت” گفت: جک اشتراوس با دانیلز دانشکده کسب و کار در دانشگاه دنور است.

قیمت نفت شده اند در سقوط آزاد پس از دو whammy سقوط تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و شروع یک جنگ قیمت در اوایل ماه مارس توسط روسیه و عربستان سعودی است. اشباع از نفت رشد کرده است ترک تولید و پردازنده های با کمتر مکان برای ذخیره نفت خام است که مردم در حال استفاده نیست.

از آنجا که قرارداد آتی برای مارس منقضی می شود سه شنبه “بازارهای مالی و بازار فیزیکی همگرا” گفت: اریکا کومبس از BTU تجزیه و تحلیل در لیکوود.

هزینه را تحویل خام وست تگزاس اینترمدیت استفاده می شود به عنوان یک معیار در قیمت گذاری نفت کاهش یافت و به منفی $37.63 در هر بشکه) به معنای مردم و برگزاری قرارداد شد و به احتمال زیاد پرداخت به خلاص شدن از شر نفت آنها را در دست داشته و نمی تواند ذخیره.

قرارداد نفت با تحویل در ماه ژوئن کاهش یافته است به $22.60 در هر بشکه رسید.

“چه ترسناک است و این می تواند رخ دهد همه را دوباره و دوباره” کومبس گفت.

لین گرنجر, مدیر اجرایی موسسه نفت آمریکا-کلرادو گفت: اگر چه در کوتاه مدت تقاضا برای نفت و گاز طبیعی هستند و در همه زمان پایین روز دوشنبه قیمت منفی رانده شد به دلایل فنی از جمله این واقعیت است که معامله گران در حال نابودی قرارداد.

“تقاضا برای گاز طبیعی و نفت همچنان قوی و طولانی مدت به عنوان ایالات متحده و اقتصاد جهانی خواهد شد نیاز به مقادیر زیادی از انرژی خود را به بهبود می یابند با خیال راحت هنگامی که COVID-19 همه گیر است که پشت سر ما” گرنجر گفت.

اما قیمت پایین برای ماه ژوئن قرارداد نشان می دهد که سرمایه گذاران بر این باورند که تقاضا برای نفت این است که به احتمال زیاد به پایین اشتراوس گفت. او پیش بینی می کند که شرکت ها را خاموش و چاه است که صدها نفر از شرکت های نفت و گاز ورشکسته اند.

به جای نگه داشتن پمپاژ در قیمت های پایین از جمله شرکت را تعطیل حلقه چاه نفت و گاز در تگزاس و داکوتای شمالی و اوکلاهما, کومبس گفت. در حالی که او گفت که او تا به حال شنیده ام از اپراتورها انجام است که در کلرادو دنور-Julesburg حوضه عمده تولید کننده نفت او انتظار آنها خواهد شد.

قیمت های نفت در حال کاهش بوده است قبل از شیوع کروناویروس ضربه و حمل و نقل و کسب و کار در سراسر جهان شروع به انقباض. چندین شرکت بوده و پوسته پوسته شدن در هزینه برای پرداخت بدهی و پول نقد.

فقط به عنوان تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر در حال رشد بود, روسیه و عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت در یک نبرد برای سهم بازار پس از مذاکرات به کاهش تولید و سقوط از هم جدا. اخیر خود توافق برای کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز به اندازه کافی به منظور جلب کردن عرضه کومبس گفت.

صنعت نفت و گاز شده است ضربه سخت از جمله در کلرادو. هالی برتون و آزادی Oilfield Services گذاشته اند خاموش کارگران در کلرادو. Occidental Petroleum, کلرادو, شماره 1 نفت و گاز تولید کننده و نجیب انرژی No. 2, تولید کننده, به تازگی اعلام کرد کاهش در هزینه و کارکنان پرداخت و ساعت. دنور-بر اساس Whiting نفت گفت: در تاریخ 1 آوریل است که تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

در اوایل ماه آوریل دنور مبتنی بر استخراج نفت و گاز گفت: این کاهش آن سال 2020 بودجه برای اکتشاف و تولید 42 درصد به طیف وسیعی از $250 میلیون به 300 میلیون دلار.

دنور-بر اساس Highpoint منابع که در عمل به طور انحصاری در جبهه شمال در محدوده های بسته هر یک از آن چاه. بیل کرافورد شرکت رئیس امور مالی گفت: Highpoint است hedged موقعیت خود را در بازار معنی آن قرارداد قفل در قیمت آن را دریافت برای آینده تولید.

حدود 95 درصد از Highpoint تولید است hedged در $58 در هر بشکه برای بقیه از این سال است. کرافورد گفت: این وضعیت بسیار چالش برانگیز و او معتقد است بقیه اقتصاد را بهبود زودتر از صنعت نفت و گاز. او گفت که او مخالف با وخیم توصیف این صنعت گرفتاری.

“بقیه جهان است رفتن به دریافت بهتر و زودتر از نفت و گاز” کرافورد گفت. “چقدر طولانی ما باند فرودگاه است که در مقایسه با هر کس دیگری را من نمی دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de