“این سخت است برای قاضی که در آن ما در”: سقوط قطعات به پلیکان با هشت بازیکن دوباره

آن را تقریبا به عنوان اگر چهار ماه و تلاش برای یک بازی را بدون پاسداران است که مخل به خوبی بسکتبال.

ناگتس بازی با تنها هشت بازیکن برای دومین دوره متوالی به مرحله تلاش میکردند در برابر پلیکان و شبیه به یک تیم در جستجوی اصلی خود بازیکنان است. دنور پایین بود جمال موری (همسترینگ), Gary هریس (هیپ) و بارتون (زانو) با توجه به صدمات در حالی که کهنه پل Millsap از دست رفته خود را روزانه COVID آزمون در روز جمعه و در نتیجه مجبور به قرنطینه در روز شنبه داد و بیداد. تا به حال این بازی به معنای چیزی است که آن را به احتمال زیاد چند تا از بازیکنان فوق می تواند رفته ام اما این قطعات را دیدم بدون نیاز به فشار آن است.

به این دست و پا چلفتی بی ربط بسکتبال و دیگر تلاش با 21 گردش. با وجود Troy Daniels’ 28 امتیاز از جمله 7 3-اشاره گر های قطعات کاهش یافت 119-104 به نیواورلئان. دانیلز شد این تیم را تنها گارد دوباره در روز شنبه. هر چند این قطعات نیز تا به حال 25 گردش در روز چهارشنبه آن را آسان تر برای پنهان کردن خود را در عمق مسائل تنها با 40 دقیقه بازی.

“این واقعا سخت است برای قضاوت و تجزیه و تحلیل که در آن ما در زمانی که شما لازم نیست که چهار نفر از پنج شروع بازی نیست” قطعات مربی مایکل مالون گفت: بعد از بازی. “… آن را سخت به قضاوت کنیم که ما در من بسیار صادق است.”

خوشبختانه قطعات شروع به دریافت کل. قطعات بال Torrey کریگ ساخته شده حباب خود اولین در حالی که تازه کار رو به جلو مایکل پورتر جونیور پاک شد برای تمرین. مالون همچنین گفت که مونته موریس در اورلاندو و در روند پاکسازی خود را موظف قرنطینه. شاید آنها باید چند حالت بدن در دسترس برای روز دوشنبه نهایی داد و بیداد برابر اورلاندو.

در زیر چند مشاهدات از روز شنبه خبر داد و بیداد که مربی قطعات دستیار وس Unseld جونیور به جای مالون.

بولو بولو و غول پیکر صف: برای بازی دوم در یک ردیف دنور مماشات از سه تا هفت پا غول در صف شروع. بولو بود دوباره جذاب دفن چند باز 3-اشاره گر به پایان رساندن در اطراف لبه و مسدود کردن (و تغییر) حداقل پنج عکس در طول زمان خود را در دادگاه. او به پایان رسید و با 15 امتیاز در 6 از 19 تیر اندازی.

در یک توالی او حتی یک دریبل زد-handoff با نیکولا Jokic که نگاه ترسناک یادآور یک بازی Jokic دوست دارد به اجرا با موری. در دفاع و متعددی وجود دارد آشکار انکار و یک تعداد انگشت شماری از دیگران که در آن پلیکان’ به نظر می رسد تحت تاثیر قرار گرفتند. اگر طرفداران اجازه داده شد در حباب یکی رد ممکن است ام به پایان رسید تا در ردیف چهارم.

بولو چیزی به کاهش مورد او که او می تواند یک تاثیر بر روی قطعات این postseason. نه این که جمعه را برای اولین بار دیده شد به عنوان یک فلش در تابه اما بولو دو برابر کردن در فعالیت های مثبت است که نشان داد در اولین شروع خود را.

بدیهی است مالون نه سالم فهرستی از حد یک نگاه اجمالی از آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید.

“من لذت می برد (و قد بلند ترکیب اولیه) به صورت کمی, اما من می خواهم برای دریافت برخی از ما محیط بازیکنان به عقب و بازی بنابراین ما می توانید شروع به ایجاد که در دادگاه تداوم و شیمی و شروع به گرفتن استفاده می شود به بازگشت به بازی با یکدیگر” مالون گفت: قبل از بازی.

دیگر خود را هفت-پاورقی هر پر جعبه نمره به عنوان به خوبی. Jokic flirted با یک سه گانه-دو به پایان رسید با 11 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هشت پاس گل و Mason Plumlee ریخت و در 18 امتیاز با 13 ریباند.

بارتون زانو: بارتون بازی نمی کند برای دومین بازی متوالی به دلیل طولانی زانو موضوع است. مالون ندارد یک پاسخ قطعی در مورد زمانی که او ممکن است در دسترس است.

“ما در حال گرفتن آن را واقعا آهسته با او” مالون گفت. “بدیهی است که او نمی بازی در برابر واشنگتن, او برای بازی امشب. ما در حال تلاش برای ادغام او را به مخاطب دارد. و هنگامی که ما احساس می کنیم او را آماده به بیرون رفتن وجود دارد و بازی ما را انجام دهید. … من انتظار دارم که به اتفاق نسبتا اندکی است.”

تا آن زمان این قطعات ممکن است تکیه بر Bol, Porter, Craig یا کمک مالی در سه.

مقابله با تاریخچه: مالون ساخته شده است یک نقطه از دفاع از عدالت نژادی و سیاه زندگی مهم جنبش پس از این تیم وارد اورلاندو در اوایل این ماه. او را مصمم به اجازه گفتگو محو شدن.

او خود را آغاز کرد pregame کنفرانس مطبوعاتی با استناد به مساوی عدالت, طرح تقویم, که برجسته اعمال نژادی و بی عدالتی از هر روز در تاریخ است. در 25 ژوئیه سال 1946 دو زوج بودند بدون محاکمه اعدام در شهرستان والتون گرجستان در آنچه که به عنوان آخرین توده cnn در آمریکا

“من می خواستم تا مطمئن شوید که ما در مورد صحبت کردیم که” او گفت:. “من باید برای انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن که در مکالمه مداوم در حالی که ما اینجا هستیم. آن را آسان به پوشیدن پین. از آن آسان است به رنگ سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در دادگاه اما ما به ادامه این گفتگو و مقابله با سابقه ای که از این کشور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de