“این یک شغل”: دنور آغاز می شود جستجو برای بعدی کلانتر به نظارت بر آن 2 زندان

همان روز که دنور آتش ارشد پا, پایین شهر شروع رسمی خود را در جستجو برای یک کلانتر جدید منجر به آن دو برگزار شود.

رهبران شهر در روز سه شنبه ارسال شده در فهرست کار و اعلام کرد این کمیته است که کمک خواهد کرد که راهنمای شهردار تصمیم استخدام بیش از پنج ماه پس از کلانتر سابق پاتریک Firman استعفا داد و در زمان کار دیگری در این شهر است. برخی از اعضای این کمیته به دنبال برای کسی که کاملا متفاوت از Firman — کسی که با یک باور قوی در عدالت کیفری و اصلاحات از درون گروه.

جستجو برای کلانتر جدید اجرا خواهد شد همزمان با جستجو برای دو تن دیگر از بالا شغل در دنور وزارت امنیت عمومی از جمله مدیر کل بخش. موقت کلانتر فرانسیس گومز اتحاد نظارت بخش کلانتر پس از Firman استعفای گفته او اعمال خواهد شد به موقعیت دائمی است.

ایده آل کلانتر نامزد خواهد شد و دارای مدرک کارشناسی ارشد و حداقل پنج سال سابقه کار اجرایی در سطح تجربه در یک سازمان اجرای قانون در مورد به همان اندازه و به همان پیچیدگی به عنوان دنور زندان با توجه به کار آنلاین ارسال.

این کار می پردازد $194,476 هر چند که می تواند دست انداز به بیش از $200,000 اگر شورای شهر تصویب یک پیشنهاد افزایش حقوق و دستمزد به تازگی شنیده می شود توسط یک کمیته شورای.

ارسال شغل باز باقی خواهد ماند تا 8 مارس که یک لیست از متقاضیان واجد شرایط خواهد شد و سپس فرستاده شده به کمیته انتخاب ساخته شده از شهرستان رهبران گروه کارکنان و نمایندگان جامعه. آن گروه را نقد و بررسی برنامه ها و مصاحبه با داوطلبان قبل از ارسال خود را به بالا به انتخاب شهردار خواهد شد که تصمیم نهایی. شهر انتظار دارد به یک کلانتر جدید در اوایل ممکن است.

هدف از یکی از اعضای این کمیته است که برای پیدا کردن یک کلانتر جدید که کار خواهد کرد برای کاهش تعداد افراد داخل دنور دو زندان.

“دنور نیاز به یک رهبر برای کلانتر موقعیت است که واقعا صالح با خیال راحت به اجرای یک انسانی زندان, اما همچنین دارای یک چشم انداز برای آنچه در آن به معنی برای کاهش اثرات حبس” گفت: Juston کوپر معاون کلرادو عدالت کیفری اصلاحات ائتلاف.

Qusair Mohamedbhai یک حقوق مدنی وکیل و یکی دیگر از اعضای این کمیته نیز اولویت پیدا کردن یک کلانتر با یک درک قوی و اعتقاد به عدالت کیفری اصلاحات. این شهرستان نیاز به کسی که می توانید تغییر کل ایده از آنچه در زندان می تواند و باید گفت. درست اصلاحات می تواند منجر به هزینه ای کمتر دعاوی برای شهرستان و کاهش جرم و جنایت او اضافه شده است.

“من فکر می کنم برخی از این موضوع فرهنگی است که ما هنوز هم بیش از حد از یک متعال ذهنیت” او گفت:.

فراتر از تغییرات فرهنگی عضو کمیته عضو شورای Paul Kashmann گفت که او ترجیح می دهم به ترویج کسی از درون وزارت زیرا آنها می خواهم که کمتر از یک منحنی یادگیری زیرا آنها در حال حاضر می دانیم جامعه است.

“این یک کار” او گفت:.

Mohamedbhai که همچنین خدمت در کمیته وظیفه با انتخاب یک رئیس پلیس در 2018, تحسین شهردار برای ایجاد یک کمیته به نمایندگی از تنوع دیدگاه.

“من احترام یک سیاستمدار را که در برخی از منتقدان خود را در هیئت مدیره گفت:” Mohamedbhai که شکایت این شهرستان قبل از بیش از شرایط و نیروی بیش از حد در زندان.

رهبران شهر برگزار مشابه کمیته در سال 2015 زمانی که جستجو برای یک کلانتر اما فرایند جستجو و سپس مورد انتقاد قرار گرفته بود شتابزده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>