این یک مسخره مته

این یک مسخره مته – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:46 IST | Prutha Bhosle | بمبئی

اگر شما در خدمت جعلی خون تراوش گوشت خواهد به شما می گویند یام یا شیرینی? سلامتی گوشت است که در اینجا. به شما کمک کند تا ذهن خود را انتخاب کنید ما هفت delish گیاهی پروتئین موضوعات

Imaging/Uday Mohite

تصویربرداری/Uday Mohite

از آووکادو سوشی به سویا تندوری قیمه ی تقلید گوشت است در همه جا در سراسر بمبئی رستوران. محبوب شناخته شده به عنوان مسخره و گوشت آن را به طور معمول ساخته شده از خرما یا سویا. یکی فکر می کنم که این ظروف به هدف گوشتخواران-تبدیل-گیاه خوار. اما سرآشپزها به ما بگویید که آنها پیدا کرده اند وفادار مسخره گوشت خواران در خالص گیاه خواران.

گیاهی آب شهر پکن پیراشکی

Vegetarian poached peking dumpling

این آب شهر پکن کوفته در Yauatcha را پر از سویا گلوتن مسخره گوشت ترد هویج و پاک چوی با قارچ سیاه و قارچ دادن آن عطر و طعم خاکی. این خدمت با پکن سس و چاشنی زده با ریز خرد شده تازه و فلفل و گشنیز و سیر. Abhishek Bindal معاونت عملیات KA مهمان نوازی برای Yauatcha می گوید: “مسخره کردن گوشت به طور گسترده ای مورد استفاده در کانتونی پخت و پز. آن را دارای بافت و طعم مشابه گوشت است.”

خمیر ساده است و ساخته شده از آرد و آب پر شده با گوشت چرخ کرده مسخره و گوشت ریز خرد شده هویج پاک choy نی قارچ و آب شاه بلوط. به پر کردن برخی از عطر و طعم, یک خط تیره از سس صدف و سویا اضافه شده است. مخلوط می رود در قبل از پیراشکی رومانیایی است و بخار پز. اگر چه آن را مزه نیست دقیقا مانند مرغ بافت می آید نزدیک.

Abhishek Bindal. Pics/Ashish Raje
Abhishek Bindal. عکس/Ashish Raje

که در آن: Yauatcha, BKC
قیمت: 470 تومان به علاوه مالیات

Siu سبزی و مسخره گوشت پف

Char siu vegetable and mock meat puff

افزایش در گیاه خواری بکند Prashant Chaudhri به معرفی این غذا را در خود آسیایی, eatery چانه چانه چو سال گذشته است. “جهان از سفر بوده است بنابراین هرگز ‘خواب’ به عنوان millennials می گویند. گیاه خواران برای تعطیلات در جنوب شرق آسیا خوردن مسخره گوشت به عنوان جایگزین.

علاوه بر این عمل از خوردن و یا استفاده از محصولات حیوانی است که یک بار در نظر گرفته شدید است و در حال حاضر سرد به ویژه در میان جوانان شهری مهمان” او می گوید:, و اضافه کرد که تناسب اندام آگاهانه و غیر گیاه خواران که در حال تلاش برای کاهش چربی و کلسترول نیز این نظر را از منو.

Chaudhri توصیه جفت شدن ظرف را با شراب قرمز. “از آنجا که در ظرف حاوی سس باربیکیوی ما نشان می دهد یک لیوان شیراز یا مالبک.”

که در آن: چانه چانه چو Juhu و پایین پارل
قیمت: Rs 265

مسخره گوشت سوسیس کباب

Mock meat sausage skewers

این لوبیا سویا-بر اساس ساختگی گوشت سوسیس کبابی با سیر برای گیاهخواران. مسخره گوشت مزه دار شده با فلفل و کلم بروکلی و ریحان و جعفری.

آشپز Rakesh Mirchandani می گوید: “ما قطع آن در مرکز و سیخ فلفل و کلم بروکلی و یک تکه سوسیس دوباره.” و آن را بر روی صفحه در 10 دقیقه. آشپز می گوید: “Mocktails با لمونی طعم بهترین کار به عنوان مسخره گوشت خدمت کرده است با تندوری مایو ساخت آن کمی تند است.”

که در آن: Auber-جین نقض نبات
قیمت: تومان 345

Phad Kraprao Je (هم بزنید سرخ شده مسخره گوشت kraprao)

Prem Pradhan. Pic/Ashish Raje
داش علی Pradhan. عکس/Ashish Raje

از جمله دستور العمل های تایلندی, این, هم بزنید سرخ ساخته شده از سویا گلوتن مسخره گوشت یکی از ساده ترین را. داش علی Pradhan سر آشپز در BKC رستوران نارا می گوید ظرف شده و در منوی خود را از آنها باز در سال 2017. “مسخره گوشت رایج در تایلند با توجه به این که بخش بزرگی از جمعیت است بودایی که نیز همواره گیاهی. آن را شبیه به هند, که در آن اکثریت هستند, گیاهی با انتخاب و یا دین” Pradhan می افزاید.

تند خرد ساختگی گوشت سرخ کرده در سیر با ادویه و چاشنی زده با تند و طعم دار تایلندی فلفل قرمز. “ما ترکیب گوشت و سس سویا و ادویه سس و شکر را در یک کاسه با استفاده از یک روباه چاقو به خمیر آن را با هم.” روغن دودی در wok و سپس در سیر و فلفل و فروپاشید مسخره گوشت که هم بزنید سرخ شده در روغن به سرعت در حال. آن بوده است با بخشی از برنج سفید است و جالب, محبوب ترین ها در میان غیر گیاه خواران بیش از حد. “با توجه به شباهت در طعم و آماده سازی گوشت خواران نیز به دنبال آن پس آن را به یک گزینه سالم است.” سعی کنید آن را با یک قد طراوت شیشه ای از سنبل سرد-چای.

که در آن: نارا BKC
قیمت: 550 تومان به علاوه مالیات

گیاهی ماهی تکه

Pic/Shadab Khan
عکس/Shadab خان

Dasahnzi اجرایی آشپز Abhishek باسو می گوید که یک زن و شوهر از مسخره ظروف شده است در منوی خود را برای یک سال است. “ما شاهد رشد تعداد مهمانان درخواست مسخره گوشت. گیاهی و سویا مبتنی بر پروتئین است که روند در سراسر جهان است. تا دو ماه پیش ما اضافه شده گیاهی ماهی تکه را به
منو.”

نگاه و احساس از ظرف آینه ماهی. “اما این دقیقا مانند ماهی; آن نزدیک می آید.” درست مثل ماهی است پوشش داده و در آرد پروتئین سویا تکه است بیش از حد. “ما پس از آن سرخ عمیق آن و پرتاب آن را با زنجبیل و پیاز بهار. از آنجا که مواد تشکیل دهنده دقیقا همان چیزی است که ما با استفاده از برای ساخت ماهی های شما به سختی می توانید بگویید تفاوت. این یک ضربه.”

Abhishek Basu
Abhishek باسو

که در آن: Dashanzi JW Marriot, Juhu
قیمت: تومان 775 (به علاوه مالیات)

دانشگاه علم و صنعت کی chapli

Kathal ki chapli

قبل از دانشگاه علم و صنعت کی chapli صاحب Pankaj Gupta خدمت شد و در دانشگاه علم و صنعت کی seekh به مراجعان. چند ماه پیش زمانی که منو تحت وصله پینه کردن او فکر معرفی Mughlai تحت تاثیر پشتون سبک chapli. “Chapli معمولا پخته شده از گوشت گاو, اما ما آن را در اینجا با جکفروت. Chapli نیز ظریف تر از seekh. هر دو کاملا متفاوت است و طعم.”

این عصرانه است, پخته, اضافه, به قهوه ای سرخ شده, پیاز سرخ شده و مخلوط با ادویه جات ترشی جات. گوپتا می گوید این غذا به طور کامل پخته شده در روغن. جالب توجه است, دانشگاه علم و صنعت کی chapli سلیقه مانند یک galouti کباب. “بافت مانند یک galouti به نظر می رسد و ساخته شده است مانند galouti و حتی طعم آن را دوست دارم.” گوپتا می افزاید که ظرف محبوب در میان غیر گیاه خواران در روز زمانی که آنها پرهیز از گوشت.

Pankaj Gupta. Pic/Shadab Khan
Pankaj Gupta. عکس/Shadab خان

که در آن: تافتون, BKC
قیمت: تومان 429

فلفل سیاه ساختگی مرغ

Pics/Atul Kamble
عکس/Atul Kamble

رستوران نویل Vazifdar می گوید او نگران معرفی مسخره گوشت اگر چه او شده است در حال اجرا رستوران چینی با موفقیت برای 16 سال است. “چند سال پیش من معرفی مسخره گوشت و پرسید: چند مهمان به آن را امتحان کنید.

Pics/Atul Kamble

اما آنها نمی خواهد باور ما; برخی حتی ناراحت شدم. آنها فکر می کردند ممکن است ما اگر هیچ چیز دیگری اضافه شده سهام مرغ به آن است.” Vazifdar کاهش یافته و این ایده است. هنگامی که او راه اندازی جیا او به آن دیگری بروید.

Neville Vazifdar
نویل Vazifdar

“ما شاهد یک تغییر; غیر گیاه خواران تبدیل گیاهی. همه به سلامتی خود اهمیت این روز است. در حالی که این روند به دست آوردن زمین در هند در جیا ما یک تو رفتگی در دیوار مشتریان [برای آن]. هاردکور, گیاه خواران هنوز قرار داده و توسط این ایده از خوردن مسخره گوشت است.”

که در آن: Jia – شرقی آشپزخانه Colaba
قیمت: تومان 525

گوشت که گوشت خوک نیست اما سلیقه مانند گوشت خوک

غیر ممکن است غذاهای یک دره سیلیکون مبتنی بر, راه اندازی, راه اندازی این غیر ممکن است گوشت-کمتر همبرگر گوشت گاو است و در حال حاضر معرفی شده غیر ممکن است گوشت با پایه گیاهی جایگزین طراحی شده برای تقلید گوشت چرخ کرده از خوک. این خوک فاقد گلوتن است و طراحی شده برای حلال و گواهی حلال. مقاله آنلاین گفت: به نظر می رسد درست مانند معامله واقعی “با آن نور صورتی رنگ که خام و مناقصه آبدار بافت پس از پخت و پز”. آینده بعدی می گوید: این شرکت است که خود را بزرگترین چالش—گیاهی بیکن.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>