ایتالیا می گوید آن توسعه یافته جهان COVID-19 واکسن

یک روز پس از اسرائیل ادعا کرد که آن را به دست یک ” دستیابی به موفقیت قابل توجهی در حال توسعه یک آنتی بادی به کروناویروس و کاربردی برای ثبت اختراع ایتالیا همچنین گفت که آن را تا به توسعه یک واکسن برای ویروس است که با این نسخهها کار بر روی انسان گزارش گفته اند.

با توجه به گزارش های آزمون در حال انجام در رم عفونی-بیماری Spallanzani بیمارستان و محققان موفق به تولید آنتی بادی در موش هایی که کار بر روی سلول های انسان است.

ایتالیا همواره یکی از مهمترین کشورهای متاثر از coronavirus. با 29,315 مرگ و میر ایتالیا تعداد کل موارد رسیده 2,13,013 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در روز سه شنبه اسرائیل وزیر دفاع Naftali Bennett اطلاع داد که کشور موسسه تحقیقات بیولوژیکی (IIBR) ساخته شده است که “دستیابی به موفقیت قابل توجهی” در حال توسعه یک آنتی بادی به رمان coronavirus.

دانشمندان در این کشور اصلی بیولوژیک موسسه تحقیقات پیچیده اند تا توسعه فاز و نقل مکان به ثبت اختراع و تولید انبوه این درمان بالقوه گزارش گفت:.

بنت در روز دوشنبه در بازدید IIBR شده است که موظف به توسعه یک واکسن برای کوروناویروس. او نشان داده است “بادی که حملات این ویروس در یک مونوکلونال راه و می تواند در خنثی کردن آن را در داخل بدن از آن بیمار” بیانیه ای از وزیر دفاع را گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de