ایتالیا در مجموع مستند به اروپا پرانتز برای شیوع کروناویروس

در یک اندازه گیری است که برای تلفن های موبایل مرزی dystopian, دولت ایتالیا تصمیم گرفته است برای قرار دادن کل کشور در مستند در پی شیوع کروناویروس. این ویروس تقریبا بلعیدم ایتالیا ساخت آن در اروپا بدترین آسیب دیده کشور در COVID-19 بیماری همه گیر.

ایتالیا خواهد بود که در مستند تا مارس 3, اخبار سازمان گزارش شده است.

همانطور که در حال حاضر تهدید coronavirus شیوع یافته به تمامیت ایتالیا اعم از فلورانس و توسکانی در منطقه شمال کشور به رم در جنوب و حتی به جزایر سیسیل و ساردینیا. بر اساس تخمین سازمان بهداشت بیماری در حال حاضر تحت تاثیر قرار نزدیک به 60 میلیون نفر است.

گزارش خبرگزاری رویترز خلاصه دستورات که در حال اجرا در سراسر ایتالیا. در اینجا نکات اولیه:

حرکات

این حکم می گوید: مردم باید تنها حرکت در اطراف به دلیل کار برای نیازهای بهداشتی و یا برای موارد اضطراری. حمل و نقل عمومی را عملیاتی باقی می ماند اما کونته به خبرنگاران گفت: او می خواست به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به ماندن در خانه. افرادی که می خواهید به سفر نیاز به پر کردن یک سند در توضیح دلایل خود را برای انجام این کار و حمل آن با آنها. اگر آنها به دروغ چهره آنها ممکن است جریمه یا حبس باشد.

تجمعات ممنوع

تمام تجمعات ممنوع می باشد. همه رویدادهای سازمان یافته در بخش خصوصی و یا عمومی از فرهنگ به ورزش فعالیت های مذهبی و نمایشگاه ها به حالت تعلیق درآمد. سینما, موزه ها, تئاتر,, بارها, رقص, مدارس, شرط بندی مغازه ها و دیسکو ها باید همه نزدیک است. اسکی باید دید. مدنی و مذهبی مراسم برگزار نخواهد شد. مدارس و دانشگاه ها در توقیف باقی خواهد ماند. متخصص آموزش بهداشت است که نمی شود به حالت تعلیق درآمد.

رستوران

کافه ها و رستوران ها تنها می تواند باز از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر (0500-1700 GMT) و تنها شرط آنها می تواند تضمین مشتریان حداقل یک متر (یک حیاط) از هم جدا. کسب و کار بسته خواهد شد اگر قوانین احترام نیست.

مغازه

مغازه ها می توانید باز باقی می ماند اما تنها اگر آنها می تواند تضمین یک متر فاصله ایمنی برای مشتریان. بزرگ و متوسط و مراکز خرید باید دید در آخر هفته. فروشگاه های مواد غذایی مجاز به باز باقی می ماند در تمام ساعات.

ورزشی

تمام رویدادهای ورزشی و مسابقات لغو شد. تنها استثنا در این حوادث توسط سازمان بین المللی ورزشی` بدن تا زمانی که آنها را در پشت درهای بسته. ورزشگاه مراکز ورزشی و استخرهای شنا و چشمه های معدنی و اوقات فراغت مراکز باید دید.

علاوه بر همه این ایتالیا نیز با صدور دستورات ویژه برای کارگران بخش بهداشت و درمان برای مقابله با بحران. برگ برای کارکنان بخش بهداشت و درمان لغو شده است. افرادی که همراه بیماران مشکوک به عفونت به A&E واحد مجاز به ماندن با آنها را در اتاق انتظار خاص بدون اجازه.

علاوه بر این افرادی که تب بالای 37.5 درجه سانتیگراد (99.5 فارنهایت) باید اقامت در خانه های خود آن دستور داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de