آن 13 سال سفر دردناک در بسیاری از ما در زندان که من تست یکپارچگی و استقامت فیزیکی: لعل Bhatia

آن 13 سال سفر دردناک در بسیاری از ما در زندان که من تست یکپارچگی و استقامت فیزیکی: لعل Bhatia – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 29, 2020, 13:01 IST | همکاری محتوا | بمبئی

لعل Bhatia, نویسنده, بود, شکنجه victimised دروغ محکوم و زندانی شده است. آن زمان Bhatia 13 سال در نهایت به دیدن نور و بازگشت به هند است.

Lal Bhatia

لعل Bhatia

تصور کنید اگر شما تا به حال به مبارزه برای آزادی خود را بدون یک سیستم پشتیبانی در یک کشور خارجی فریب خورده توسط خود اعضای خانواده و به صورت trial? آن را برای تلفن های موبایل دشوار است. خوب است که نقطه شروع از نویسنده لعل Bhatia کتاب ‘Indicting جالوت’ واقعی-داستان زندگی مردی است که تا به حال به مبارزه برای عدالت بدون وکیل در ایالات متحده که خود را همسر سابق عمو سطح اتهامات جعلی علیه او.

این کتاب بر اساس unrefuted حقایق و شواهد و شهادت تاسیس بر اساس گسترده دادخواهی که در گرفت در حدود 21 دادگاه ایالات متحده آمریکا است. لعل Bhatia, نویسنده, بود, شکنجه victimised دروغ محکوم و زندانی شده است. آن زمان Bhatia 13 سال در نهایت به دیدن نور و بازگشت به هند است.

Bhatiaa

Bhatia گفت: “من نوشت: این کتاب در طول 13 سال حبس. من گذراند هر دقیقه جزئیات و جمع آوری بی چون و چرای حقایق و شواهد برای حمایت از ادعای من در حالی که مبارزه با آن در دادگاه ها متصل شده و آن را به کتاب. مفهوم مطبوعات تنها شرکت چاپ و نشر که حاضر به انتشار این کتاب به عنوان آن را در سمت تاریک از سیستم.”

او همچنین افزود: “این یک سیزده سال دردناک سفر را از طریق خطرات حبس یکی که آزمایش هر اونس از من صداقت و استقامت فیزیکی. هیچ کس نمی ارزیابی شده که جرم و جنایت محوری در یک فرد می تواند یک کلاهبرداری و پیچیده انحراف به محافظت توانا و متصل است.”

Book

کتاب آثار Bhatia را شجاع تلاش برای آوردن نور به بی عدالتی فاحش و آشکار lacunae در دولت آمریکا.

bhatia

این کتاب منتشر شده است در سه زبان فارسی – انگلیسی و بنگالی. این بررسی بزرگ از منتقدان از جمله 4.9 از آمازون و 4.72 از Goodreads. برای همه کسانی که کنجکاو هستند بدانند که این سفر لعل Bhatia, کتاب در دسترس است در Flipkart و آمازون است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de