این فقط طول می کشد یک ملت از برنی Bros به ما را به عقب نگه: دشمن و آتش سوزی طعم Flav برای مبارزه با قدرت


Illustration for article titled It Only Takes a Nation of Bernie Bros to Hold Us Back: Public Enemy Fires Flavor Flav for Fighting the Power

عکس: ریک کرن (گتی ایماژ برای سامسونگ)

آنها جان سالم به در طولانی مدت دشمنی با Def Jam سوابق شایع سوء مصرف و اعتیاد به الکل, اتهام یهودستیزی و که تمام طعم عشق پدیده اما به نظر می رسد که نی که در نهایت شکست دشمن را به عقب است…برنی ساندرز?

همانطور که ما در گزارش این هفتهیاد گروه اعلام کرد قصد خود را به انجام در روز یکشنبه طی یک برنی تجمع در لس آنجلس و زمانی که گه رفت سمت چپ.

تبلیغات

ظاهرا احساس نمی برن Matthew S. Friedman طعم Flav وکیل متهم برنی از جرقه “جعلی انقلاب” و “ترویج” نادرست روایت است که این گروه حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری” با توجه به نامه ارائه شده به بیلبورد.

“ما آگاه شده اند که عطر و طعم را bandmate و دشمن co-creator, Chuck D, تایید کرده است, برنی ساندرز’ نامزدی برای ریاست جمهوری و برنامه های به اجرا در آینده ساندرز رالی” فریدمن نوشت. “در حالی که چاک است که قطعا به بیان دیدگاه های سیاسی خود را به عنوان او می بیند مناسب—صدای او به تنهایی صحبت می کند برای دشمن است.”

او ادامه داد: “به روشنی Flav و با گسترش سالن از شهرت هیپ هاپ عمل دشمن است که با او مثل و نام را مترادف است نه تایید و سیاسی هر نامزد در این انتخابات چرخه و هر گونه پیشنهاد به خلاف این است که به سادگی نادرست است. ادامه انتشار این شدت گمراه کننده روایت است که حداقل بی دقت و غیر مسئولانه اگر عمدا گمراه کننده است.”

تبلیغات

که چاک D به وضوح خنک کردن از Flav را مزخرف—گذشته خود را از شکاف آمد در سال 2017 زمانی که بزرگترین sidekick از همه زمان شکایت خود را bandmate بیش از عدم پرداخت حق امتیاز—موجز پاسخ داد: “عطر و طعم را انتخاب و برای پول خود را و نه خیرخواه مثل این کار می کنند. او یک سال را با هم عمل می کنند و خود را مستقیم و یا او را.”

تبلیغات

و در آنچه را که باید کوتاه ترین سال تا کنون 60 سال سن اعتیاد به مواد مخدره مرد بیدار شد صبح روز یکشنبه به پیدا کردن او را.

در یک بیانیه ارائه شده به HipHopDXهای دشمن اعلام کرد Flav خروج:

“دشمن و دشمن عمومی رادیو خواهد شد در حال حرکت رو به جلو بدون طعم Flav. “ما از او تشکر می کنم برای سال های خود را از خدمات و آرزو او را به خوبی.”

تبلیغات

Chuck D با این حال در بیانیه خود اظهارات در توییتر که کمی مستقیم تر است.

“… من آخرین کاه بود طولانی در پیش است. آن را در مورد برنی با Flav… او نمی دانم تفاوت بین BarrySanders یا BernieSanders او نمی داند یا” او توییتی در روز یکشنبه. “FLAV حاضر به حمایت از @Sankofa بعد از @harrybelafonte القاء ما. او که نمی”

تبلیغات

اما چاک نیست انجام می شود وجود دارد به عنوان او را از کار اخراج کردن بیشتر اتر.

“اگر وجود دارد $کیسه Flav شده خواهد بود وجود دارد جلو و مرکز” او ادامه داد: در توییتر. “او نمی خواهد انجام این کار رایگان بهره مند نشان می دهد. شکایت من در دادگاه زمان 1 من اجازه دهید او را در. آمبولانس خود را وکیل شکایت کرد و من دوباره در روز جمعه و در حال حاضر او در خانه باقی می ماند و بهتر پیدا نوتوانی.”

تبلیغات

چاک سپس به تماس Flav “ناسپاس” و اعتراف کرد که او در ایجاد یک spinoff گروه های دشمن رادیو به اجرا در منافع و جمع آوری اعانه به منظور جلوگیری از شرکت او موسس “ridiculousness.”

به عنوان اخبار از دشمن تقسیم چندمین بار در سراسر اینترنت, توییتر شد آب گرفتگی با طرفداران تعجب کنید که چگونه در جهنم, همه چیز آنقدر بد بین چاک و Flav—و یا فقط گرفتن جوک ،

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

پس از انفجار بر روی صحنه در ’80s در با سرودهای مانند “نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره” و “911 یک شوخی است” که تا کنون فکر می کردم که همه چیز آن می شود برنی ساندرز به اینکه دشمن عمومی بی سابقه ای سلطنت یک انجامید است که پنج دهه?

تبلیغات

امیدوارم آنها قادر به وصله کردن و در ادامه به آگاهی سیاسی به مردم, چون من می خواهم نفرت به دیدن آنها بروید مانند پیت Buttigieg.

(چه ؟ بیش از حد به زودی؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>