آن شده است یک ماه خوب از طوسى امیدواریم که این کمک می کند تا بقیه جهان: Gauahar خان

در این سال عید جشن خواهد بود کاملا متفاوت از معمول برای همه میان جهانی در حال انجام coronavirus pandemic, اما, بازیگر Gauahar خان اجازه دادن به افکار منفی دریافت در راه خود را به عنوان او قصد دارد به جشن در خانه با مادرش راضیه خان و پخت و پز دهان آبیاری محض khurma و بریانی در خانه.

صحبت در مورد عید جشن Gauahar گفت: “من معمولا در طبخ چیزی خاص هر سال در عید همراه با Nigaar (خواهر) و مادر من. در حالی که ما را تقسیم بسیاری از کار در این سال من تصمیم به طبخ محض khurma و بریانی, برای هر سه ما (مادر و خانه خود را کمک کند). من آرزو می کنم من می توانم توزیع برخی از ظرافتهای به همسایگان و بازدید کنندگان اما در این سال ما نمی تواند انجام دهد.”

صحبت در مورد تقریبا جشن عید با دیگر اعضای خانواده و بستگان خود در امارات متحده عربی, انگلستان, و ما Gauahar گفت: “آنها به دنبال عربستان تاریخ عید که یک روز جلوتر از هند است. همه ما خواهد بود مایل یکدیگر و جشن عید برای دو روز” Gauahar گفت که خواهر Nigaar باقی می ماند در ایالات متحده و برادر خود را اسعد در انگلستان است.

دعا برای همه سلامتی و یک دنیای بهتر Gauahar گفت: “من شده اند با قرائت قرآن کریم و در این سال من آموخته اند که شش-صفحه سوره (ع) است که به نام سوره Ar-Rahman. آن شده است یک ماه خوب از شیوه های عبادت (نماز) و من امیدوارم که این کمک می کند تا بقیه جهان است. من می دانم این است که ما جشنواره و مسلمانان گام به ملاقات و خوش آمد می گوید اما این بار لطفا انجام ندهید که آن را به عنوان آسیب کمی پیشرفت ما را ساخته اند در طی دو ماه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de