اسلام آباد به عمل ترور به صورت موفق هند و پاکستان dialogue: ما

پیش از این رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در روز دوشنبه در واشنگتن گفته است که پاکستان نیاز به عمل در گروه های تروریستی برای داشتن یک موفقیت گفت و گو با هند است.

یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت:” ما همچنان معتقدیم هسته پایه و اساس موفقیت هر گفت و گو بین این دو است بر ادامه حرکت در تلاشهای پاکستان برای سرکوب تروریست ها و افراط گرایان در خاک خود است. بنابراین ما همچنان به دنبال آن است.”

نظرات آمده حتی به پاکستان باقی مانده در ضد تروریستی را تامین مالی بدن, Financial Action Task Force است (FATF) خاکستری لیست به دلیل عدم اجرای برنامه عمل آن است که پس از اقدام گروه های تروریستی مستقر در مناطق تحت کنترل آن است. FATF در یک بیانیه منتشر شده در روز جمعه گفت: “همه مهلت در برنامه عمل شده اند” و آن را در حال حاضر تا ماه ژوئن این سال و یا “FATF اقدام خواهد کرد”.

پرسید: اگر ما رئیس جمهور را افزایش میانجیگری در کشمیر در طول 2 روز هند, تور رسمی گفت: “من فکر می کنم آنچه شما می شنوید از رئیس جمهور را تشویق به کاهش تنش میان هند و پاکستان خواست دو کشور برای تعامل دو جانبه گفت و گو با یکدیگر برای حل و فصل اختلاف خود را.”

“رئیس جمهور خواهد شد و اصرار هر دو کشور به دنبال برای حفظ صلح و ثبات در امتداد خط کنترل و خودداری از اقدامات و یا اظهارات که می تواند به افزایش تنش در منطقه” رسمی اضافه شده است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در طول نخست وزیر پاکستان عمران خان واشنگتن سفر کرده بود گفت که ما می تواند واسطه بین هند و پاکستان چیزی که او را چند بار تکرار بعد.

دهلی نو categorially رد این ایده با PM مودی طی دیدار با رئیس جمهور فرانسه در حاشیه G7 گفت: “هند و پاکستان می تواند به صورت دوطرفه حل و فصل همه مسائل” و “ما نمی خواهیم به مشکل هر کشور ثالث” در کشمیر موضوع است.

هند موضع رسمی وقتی که می آید به هند و پاکستان روابط است که وجود خواهد داشت هیچ شخص ثالث میانجیگری است که اعلام شده است در زیر شیملا و لاهور توافق نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>