ISL 2019-20: خاوی هرناندز بند کمک می کند تا ATK ایجاد تاریخچه آنها به عنوان ضرب و شتم zovi 3-1 به آسانسور جایزه برای زمان 3

هندی سوپر لیگ (ISL) به پایان رسید در بالا به عنوان ATK ایجاد شده در تاریخ به عنوان آنها برداشته این عنوان برای سومین بار پس از شکست zovi 3-1 در ورزشگاه جواهر لعل نهرو در Margao در روز شنبه.

بازی به بازی در پشت درهای بسته در پی شیوع کروناویروس. خاوی هرناندز (10) و Edu گارسیا (48′) اهداف قرار داده ATK در سلطه موقعیت اما Nerijus Valskis (69′) کاهش می یابد نفع خود به راه اندازی یک زمان پایان مسابقه.

اما هرناندز در اواخر اعتصاب در زمان آسیب (90+4′) تایید شد سومین عنوان در ATK کابینه. ATK تا به حال 1-0 شود در نیمه اول حسن نیت ارائه میدهد به تنها گل توسط هرناندز.

در نیمه دوم کلکته را Garcia دو برابر سرب خود را ضرب و شتم Kaith با شسته و رفته پایان از یک زاویه حاد به آن را 2-0. این Chennaiyin خط مقدم شکست خورده برای ایجاد شانس و محدود شد ATK را به فرصت است.

Lallianzuala Chhangte ایجاد یک فرصت از خارج از جعبه قبل از علامت ساعت اما توپ رفت.

سرانجام در دقیقه 69 Valskis کاهش کسری بودجه به عنوان او مشبک توپ را از طریق یک اعتصاب قدرتمند به نمره خود را 15th هدف از این فصل است.

هیچ دیگر اهداف آمد از Chennaiyin و ضربه نهایی اخراج شد توسط هرناندز در زمان آسیب. نهایی scoreline به عنوان خوانده شده 3-1.

دو تیم بودند درخشان در بازی آف با zovi گرفتن بهتر از FC گوا در هیجان دو پا کراوات که به پایان رسید 6-5 در حالی که ATK تولید یک دوم پا چرخش برای دریافت بهتر از بنگالور FC 3-2 در مجموع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im