این بهشت ؟ آن را مزرعه آیووا که در آن “میدان رویاها” فیلم برداری شده بود — اما آن را بسیار نزدیک

DYERSVILLE آیووا — آن را همسر ایده برای آمدن به این افسانه ای cornfield.

نانسی همیشه دوست داشتم فیلم “میدان رویاها” و هنگامی که او کشف کرد که ما می تواند اقامت یک شبه در قرن-خانه رعیتی قدیمی در یک بازی از گرفتن زیر چراغ و اساسا باید اجرا از محل من فروخته شد.

اما من آماده برای سحر و جادو آمده است: با توجه پنبه حلاجی تمرین به عنوان یکی از فیلم اصلی “شبح بازیکنان” تن به تن به من; تعویض چراغ برای دیدن ballfield به زندگی بهار; در حال ظهور از ذرت به عنوان نانسی در زمان تصویری از من; خوردن brats و نوشیدن آبجو در کوچک چوبی سفید همراه اول خط پایه; تماشای “میدان رویاها” بر روی دی وی دی در حالی که lounging در یک نیمکت در خانه که در آن “میدان رویاها” فیلم برداری شده بود.

برای یک ماه ژوئن شب ما تا به حال یک تکه از آیووا بیس بال در بهشت همه به خودمان. برای یک شب ما ری و آنی Kinsella.

ما را به Dyersville در وسط اواخر بعد از ظهر رگبار و داشتن فراموش شده برای, بسته, باران, دنده ما یک گودال توقف در محلی حسن نیت و صرف $8.50 برای دو کت. همانطور که معلوم شد ما واقعا به آنها نیاز دارید. ابرها جدا فقط در زمان برای نارنجی و صورتی غروب فراتر از خود ذرت.

Frank Dardis, one of the original ...

حسن نیت ارائه میدهد از نانسی ساندرز

فرانک Dardis یکی از اصلی “شبح بازیکنان” که به تازگی از بیمارستان در فیلم “میدان رویاها” او را می پوشد سال 1918 در شیکاگو وایت ساکس یکنواخت در فیلم در سایت در Dyersville, Iowa.

فرانک Dardis می داند که ذرت هست. قدیمی نیمه حرفه ای بیس بال بازیکن و مربی بزرگ در Peosta آیووا یک شهر 1500 حدود 15 مایلی شرق Dyersville جمعیت 4,200. Dardis تقریبا 66 در حال حاضر و با او تن به تن بسیاری از نوبت در زندگی خود را که او را قادر به راست دست چپ خود را. آن Dardis پوشیدن باستانی دستکش بیس بال است که یک دوست در یک شهر نیویورک مغازه عتیقه فروشی که lobbed زمین به من به عنوان من در چرخش از پاشنه, تلاش برای قرار دادن توپ را به خارج از ذرت است. من هرگز آمد ،

در این فیلم Dardis است بخشی از این گروه از مردم محلی که دوباره تصویب نقش 1919 Chicago White Sox و ظهور از ذرت به بازی بیس بال. او کوتاه اما به یاد ماندنی صحنه در فیلم. ری Kinsella (با بازی کوین کاستنر) wrangles با مزدور brother-in-law, Mark, که اصرار او را به فروش عدم مزرعه. علامت قادر به دیدن جو Shoeless جکسون و دیگر ballplayers در این زمینه است. در واقع بی اعتنا علامت گذاری (Timothy Busfield) پیاده روی را از میان تپه و خانه صفحه فقط به عنوان خمیر طول می کشد سنگین نوسان است. خمیر است Dardis, که ناراحت می شود می اندازد پایین خفاش خود را برای مهار و از رفتن پس از علامت گذاری به عنوان.

“که من 15 ثانیه از شهرت” Dardis گفت: با خنده. “من فکر می کنم که صحنه یک یادداشت برداری. اما این نوع ترسناک است. Busfield به من گفت: ‘من نشان می دهد سمت راست که در آن شما در حال رفتن به نوسان زیرا شما بهتر نیست به من رسید و من نمی تواند شانه خالی کردن و یا هر چیزی.’ بنابراین او راه می رفت از طریق من در زمان یک نوسان کامل است و او هرگز flinched. اما من حالا او توسط یک کل بسیاری است.”

Dardis فکر می کند که او کشیده ،

“این بهترین-حمایت-بازیگر نوع از مسائل مناسب است ؟” او گفت:. “یا شاید بهترین-حمایت اضافی. آنها واقعا باید ایجاد این جایزه است.”

Dardis مشغول به کار بود به عنوان رئيس و کارمند در شهر Peosta در سال 1988 هنگامی که خدمه بود سراغ محلی بیس بال استعداد به نظر می رسد در این فیلم است. Dardis, 34 در آن زمان بود که افزایش سه پسر (Sean, 13, Egan, 9 و برندان دو ماه) و همسرش (بث) بود به خارج از شهر در کسب و کار برای تابستان. اگر چه اضافی پرداخت شد $100 یک روز و اگر او می خواست می شود در این فیلم او فکر نمی کنم او می تواند آن را انجام دهد در حالی که مراقبت از خانواده خود را.

“این مادر من و مریم و آیلین آلیس Dardis — خوب ایرلندی نام — که اصرار,” Dardis به یاد می آورد. “با تشکر از خدا برای من برکت ، او نامیده می شود و گفت: “زمانی که شما در حال رفتن به فرصت دیگری به انجام چیزی شبیه به این؟’ بنابراین او کمک کرد تا با بچه ها و من در یک فیلم است.”

“میدان رویاها” منتشر شد و در سال 1989. آن بحرانی بود و جعبه دفتر آمار. به عنوان اواخر منتقد راجر ایبرت نوشت: “فیلم اغلب آنقدر ترسو این روزها خیلی می ترسم به پرواز از تخیل است که چیزی بزرگ و شجاع در مورد یک فیلم که در آن یک صدا می گوید یک کشاورز برای ساخت یک توپ بیس بال الماس به طوری که جو Shoeless جکسون می تواند به تحقق در خارج از بیمارستان و آمار چند پرواز توپ. این نوع از فیلم Frank Capra ممکن است کارگردانی و جیمز استوارت ممکن است ستاره دار در یک فیلم در مورد رویاهای.”

هنوز هم به عنوان محبوب به عنوان فیلم شد کمی مشکوک است که زمینه آن فیلم برداری شده بود در روز باقی خواهد ماند یک جاذبه توریستی بیش از سه دهه بعد. در عرض چند هفته این فیلم را آزادی در بهار سال 1989 مردم شروع به ورود در Dyersville و ضربه زدن بر روی درب خانه رعیتی. که در سال اول بیش از 7000 نفر کاهش یافته است. سال آینده دو بار به عنوان بسیاری از مردم نشان داد.

جمعیت باید نازک در طول سال اما هنوز هم وجود دارد یک جریان ثابت از بیس بال romantics که درایو کردن لنسینگ جاده و لبخند به عنوان مزرعه سایت به نمایش در می آید.

پس از نانسی و من صرف یک شب آرام در اتاق خواب استاد از خانه رعیتی ساخته شده در سال 1906 ما از خواب بیدار شد به یک روشن و آفتابی است. بازی بیس بال, زائران در حال حاضر در خارج از انتظار برای راهنمای تور ترزا موری به پرده برخی از اسرار “میدان رویاها”. برای مثال او نشان داد که به خوبی آبیاری ذرت رشد کرده بود بیش از حد بلند برای باز کردن صحنه است که در آن کاستنر پیاده روی را از طریق این زمینه می شنود و صدای زمزمه “آن را ساخت و او خواهد آمد.” کاستنر نگاه خیلی کوتاه در میان ذرت, در واقع, که خدمه ساخته شده و یک پا بالا پلت فرم های چوبی برای او به راه رفتن بر روی عنوان دوربین نورد.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از نانسی ساندرز

اصلی حقه و خانه استفاده می شود در سال 1989 در فیلم “میدان رویاها”. خیلی از این فیلم در مزرعه در Dyersville, Iowa.

Dradis هرگز خواب دیدم که نقش خود را به عنوان یکی از شبح بازیکنان خواهد او را در سراسر کشور و در سراسر جهان, اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.

این شروع یک بعد از ظهر یکشنبه هنگامی که کیت راه بود که زندگی در نزدیکی یک خانه رعیتی با برخی از دوستان کالج, تصمیم, در یک شوخی به لباس تا مانند ballplayers و ظهور از ذرت است. زمانی که آنها به نظر می رسد یک دختر کوچک فریاد زد: “مامان این شبح بازیکنان!”

داستان گزارش شده در روزنامه های محلی و صدها نفر از بازدید کنندگان به نظر می رسد بعد از تعطیلات آخر هفته و تعطیلات آخر هفته پس از همه انتظار برای سال 1919 White Sox به راه رفتن از ذرت است.

“کیت و بچه ها نشسته بودند در خانه هفته آینده و مردم در این زمینه به نام آنها و گفت:” آیا شما می خواهید برای انجام این کار دوباره؟’ “Dardis به یاد می آورد. “کیت گفت:” ما فقط می خواستم برای دیدن آنچه در آن بود. آن را سرگرم کننده بود و همه چیز اما آن نوع از یک تایمر است.’

“اما صاحبان این زمینه گفت:” می خواهم به شما لطفا تجدید? از آنجا که 200 نفر در حال انتظار در اینجا تفکر است که شبح بازیکنان در حال بیرون آمدن از ذرت است. آنها را ترک نمی کند.’ “

بنابراین راه تشکیل شبح بازیکنان که یک کمدی روال شبیه به Harlem Globetrotters. در طول زمان این گروه انجام شده در رویدادهای خیریه برگزار شد جوانان درمانگاه و حتی سفر خارج از کشور به پایگاه های نظامی.

“من شده است به بیش از 50 کشور” Dradis گفت. “ارتش ایالات متحده رزرو آمریکا واقعا سنگین در 1990s. بزرگترین تور ما تا به حال ما آغاز شده در کالیفرنیا و سپس به هاوایی رفت و به مدت یک هفته با ما از همسران. سپس شبح بازیکنان ادامه داد: جزیره رقص تمام راه در سراسر اقیانوس آرام است و ما به پایان رسید تا در کره جنوبی. این یک شش هفته از تور. آن بوده است احمقانه ترین بیس بال داستان شما تا کنون دیده اند.”

سابق St. Louis Cardinals ستاره shortstop Ozzie اسمیت که اغلب می آید به Dyersville در روز کارگر به شرکت در سالن از شهرت روز, دعوت شبح بازیکنان به سنت لوئیس برای بازنشستگی او در سال 1996.

“این بود که در این تئاتر در سنت لوئیس و آن را یکی از بهترین کنسرتهایی که ما تا کنون انجام” Dardis گفت. “ما در این مرحله و آمد از طریق مه و جمعیت دیوانه رفت.”

حسن نیت ارائه میدهد عکس از نانسی ساندرز

دنور پست راکی ضرب و شتم نویسنده پاتریک ساندرز چپ در دیدار با فرانک Dardis یکی از اصلی “شبح بازیکنان” که به تازگی از بیمارستان در فیلم “میدان رویاها”.

برای سال, پل Sherrman دیگر شبح بازیکن که بازی جالب توجه در Dardis’ فیلم بزرگ صحنه جمع آوری شده با استفاده از تجهیزات بیس بال از سراسر آیووا و حمل آن به پورتوریکو, در رابطه با روبرتو کلمنته پایه و اساس است.

“من شگفت زده در چه فیلم و این محل ایجاد کرده است” Dardis mused. “این جادویی است. فکر نمی کنم برای یک دقیقه است که آن را نمی. شما می دانید شما می توانید تا پایان با جیمز ارل جونز در ذرت. او هرگز به عقب آمد بیرون.”

با آن Dardis چپ نانسی و من برای ادامه کاوش در “میدان رویاها” دانلود فیلم سایت خود ما. ما در بر داشت نقطه در بالا bleacher کاستنر که در آن حک شده “ری عاشق آنی” به چوب. ما با هیجان اشاره کرد که دقیقا همان جایی که برخی از صحنه های فیلم برداری شد. ما نشسته در ایوان نوسان و gazed در یک کاملا ناقص ballfield که دارای یک شیب قابل توجه از سمت راست میدان به مرکز.

فراتر از چپ میدان در سراسر ذرت, ما می توانید ببینید سایت ساخت و ساز که در آن ballfield برای میدان رویاها بازی بین کاردینالها و Chicago White Sox است به جای برنامه ریزی شده در Aug. 13. یانکی ها در اصل برنامه ریزی شده برای بازی White Sox اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر این برنامه.

جدید پارک — طراحی شده برای ادای احترام به شیکاگو Comiskey پارک — خواهد بود به اندازه کافی بزرگ به صندلی 8,000 طرفداران اما هنوز به تعیین خواهد شد که آیا هر یک طرفداران خواهد بود قادر به حضور در. زمینه را دست نخورده بماند و به فاصله بیس بال شرکت است که در عمل فیلم سایت را در نظر بگیرید دیگر کاربردهای بالقوه آن است.

با یا بدون طرفداران این بازی خواهد شد به احتمال زیاد یک ضربه بزرگ در تلویزیون. بیس بال, تاریخ و نوستالژی خوب مخلوط کنید به خصوص در طول این بار تلاش. طرفداران بدون شک گله به Dyersville دوباره.

در حال حاضر هیچ شعله ور بیلبوردهای هشدار به رانندگان برای خاموش کردن بزرگراه اصلی; تنها چند نشانه نقطه راه به مزرعه. چه کسی می داند در صورتی که تغییر خواهد کرد ؟ من امیدوارم که نه.

پسران و دختران به ارمغان آورده اند پدرانشان پیر دستکش و چپ آنها را در این آیووا, cornfield. عروسی پاکستان رد و بدل شده در اینجا و خانواده های پراکنده خاکستر از بستگان متوفی.

نانسی و من همیشه این حافظه از اقامت در یک خانه رعیتی ساده مشرف متوسط بیس بال الماس حک شده از یک بیمارستان به ایجاد مجموعه ای کلاسیک امریکایی فیلم.

میدان رویاها, در واقع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de