است اوباما سایه-Presidenting در رسانه های اجتماعی است ؟


Illustration for article titled Is Obama Shadow-Presidenting on Social Media?

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

آن را تقریبا غیر ممکن است برای یک ابرقهرمان به بازنشسته. منظورم این است که آنچه را که حتی نگاه مانند? خواهد مرد عنکبوتی رفتن به ماهیگیری و تبدیل به حوصله دانستن است که او می تواند شلیک وب خود را به آب و گرفتن یک کل مدرسه از ماهی ؟

بله رئیس جمهور سابق اوباما رسما از سمت چپ کاخ سفید, و بله, قبل از coronavirus (B. C.) اوباما بود که با پوشیدن یک نرم و صاف کردن بمب افکن و باریک شلوار جین و زندگی خود را بهترین زندگی است. اما از آنجا که ویروس به آمار آمریکا زمین و تعداد کسانی که آلوده همچنان به رشد نمایی این کشور تنها امید به نام رئیس جمهور اندرو کومو—به طور جدی شما دیده می شود او در جلسات مطبوعاتی? او برای تلفن های موبایل بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری از واقعی رئیس جمهور است باراک اوباما که دارای شده است با استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی به فشار مربوط و مهم اطلاعات واقعی.

تبلیغات

“در اینجا خلاصه ای مفید از زمان بهترین تفکر در میان کارشناسان بهداشت عمومی در چگونه ما نیاز به رویکرد مبارزه با COVID-19 در هفته های آینده” اوباما نوشت: در پست های اخیر که در ترجمه تقریبا 20,000 times, NBC News گزارش.

قبل از همه گیر جهانی است, اوباما با استفاده از رسانه های اجتماعی راهی است که اکثر افراد انجام می دهند; او ارسال شده عکس از مبارک و خانواده او درک نمی کنند که هر کس می تواند ببینید که زمانی که او شروع به زیر, ستاره فیلم سکسی سارا جیو اخیرا خود را دوست داشتنی, همسر, سابق بانوی اول میشل اوباما و آن را مورد استفاده برای ورود به دی جی D-Nice #ClubQuarantine مجموعه.

اما ما #ForeverPOTUS شده بود نور در چرخش روسیه وارث از دفتر بیضی حتی زمانی که گفت: وارث شده است یک دروغ نژادپرستانه که به خطر می اندازد با او نهفته است و نژاد پرستی.

اما ان بی سی نیوز اشاره می کند که اوباما “در حال حاضر به طور معمول ارسال پیام به توییتر و کراس-ارسال برخی به او Facebook زیر ترویج اقدامات ایمنی توضیح استدلال پشت قوی محدودیت های جدید برای مبارزه با ویروس و به اشتراک گذاری داستان های او الهام بخش از افراد و سازمان هایی که اقدام در طول بحران.”

تبلیغات

در حالی که تهمت بود با استفاده از رسانه های اجتماعی به راه آهن در برابر مقامات بهداشتی است که درخواست شده است که مردم به ماندن در خانه نشان می دهد در هفته های آینده او می خواهد مردم و در مورد, امیدوارم, بلند کردن, اقتصاد, اوباما در توییتر ارسال نیویورک تایمز داستان ‘جزئیات ‘مراحل سخت” است که هنوز هم ممکن است نیاز به انجام شود و یا بر گسترش برای جلوگیری از انتقال COVID-19.”

از ان بی سی نیوز:

اوباما پست ها تولید شده اند مقدار زیادی از تعامل رسیده اند و ده ها میلیون نفر. هفته گذشته وجود دارد بیش از 120000 عکس در صدای جیر جیر خود را برای پاسخگویی به واشنگتن پست تعاملی است که نشان داد که چگونه منحنی عفونت می تواند مسطح تحت های مختلف شبیه سازی می کند. که داستان را به عنوان یک پست خبرنگار توییتیشد نشریات’ خوانده شده مقاله با شکوه حتی خبری از مغلوب ساختن پیشی جستن “Access Hollywood” نوار در سال 2016.

“تماشای این” اوباما گفت. “این نشان می دهد که چرا همه ما باید کار درست را انجام دهد و ماندن در خانه را به حد کمال ممکن است. همه ما می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس حفاظت از افراد آسیب پذیر و هر یک از دیگر.”

بیش از دو هفته گذشته رئيس جمهور سابق ارسال شده به توییتر در شیوع بیش از ده بار با پست اعم از تشکر از بازیکنان NBA و مدیران برای “تنظیم یک مثال خوب در طول زمان به چالش کشیدن” به برجسته توضیحی برای اینکه چرا اجتماعات بزرگ و رویدادهای دیگر مورد نیاز برای لغو می شود.

یک منبع نزدیک به رئیس جمهور سابق گفت: اوباما می خواهد به های “بهداشت عمومی پیام است که مردم نیاز به دیدن و شنیدن و درک” در این زمان.

“اولین و مهمترین اولویت خود را شده است به فشار از مهم سلامت عمومی پیام است که او احساس می کند مردم نیاز به یادگیری و درک می کنم زیرا این یک موضوع پیچیده است و بسیاری از علوم است counter-intuitive” این فرد گفت. “بنابراین او می خواهد به مطمئن شوید که مردم برای دسترسی به اطلاعات خوب.”

تبلیغات

این منبع همچنین اشاره کرد که اوباما “می خواهد برای کمک به بلند کردن افرادی که در حال انجام کار خوب در این زمان بحران چه که افراد و یا سازمان ها و یا کارکنان بهداشتی درمانی و یا فقط روزمره آمریکایی ها انجام می دهند فوق العاده کار می کنند.” اوباما معتقد است “کسانی که الهام بخش داستان های به اشتراک گذاری و امیدوارم الهام بخشیدن به دیگران به دنبال کت و شلوار” ان بی سی نیوز گزارش داد.

در حالی که اوباما نه انتقاد از رئیس جمهور فعلی را نادرست از کل زمان در دفتر من. اگر تهمت است سفید برتری رئيس جمهور پس از آن بسیار شبیه به جنبش مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خجالت در بهترین حالت. در بدتر مغلوب ساختن پیشی جستن حماقت در این است که نه تنها خطرناک است اما منجر به واقعی مرگ و میر.

تبلیغات

“این بحران است و بر خلاف هر گونه در طول عمر ما و این را همه ما به مبارزه با آن” بن LaBolt سابق اوباما, سخنگوی, گفت, NBC اخبار در ایمیل.

“رئیس جمهور اوباما است که توانایی برای رسیدن به میلیون ها نفر با اطلاعات حیاتی و چیزهایی که همه ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش ویروس” LaBolt اضافه شده است. “در حالی که او را ترک کرده است روز به روز سیاست به نسل بعدی رهبران این جای تعجب است که او را اهرم زیر خود را برای تشویق گسترده مبتنی بر مشارکت در پاسخ فوری تلاش است.”

تبلیغات

این فقط در ادامه برای اثبات آن غیر ممکن است برای یک ابرقهرمان به استراحت زمانی که او می داند که جهان نیاز به هدایای خود را. تنها یک تبه کار یک مرد که رنگ پوست خود را با فاسد مهر, خون, خواهد به مراقبت بیشتر در مورد اقتصاد از مردم او را انتخاب شده است (به روسی منتخب به هر حال) به حکومت.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de