دوست پسر من سایه اندازی من ؟

دوست پسر من سایه اندازی من ؟ – شیوه زندگی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 04:58 IST | DR عشق | بمبئی

ما با هم بوده است حدود سه ماه, بنابراین من نمی دانم او که به خوبی و نمی توانم بگویم اگر او همیشه می کند چیزی شبیه به این

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picدوست پسر من به تازگی متوقف پیام و یا تماس بدون هیچ دلیل. آن شده است در شش روز آفرید نشده است پاسخ دهد. من نگران بود در ابتدا به دلیل من فکر کردم که او بیمار است, اما من می دانم که او خوب است چرا که دوستان مشترک ما شده اند ملاقات با او به طور منظم و در او فعال است در Instagram و توییتر. من نمی دانم چه مشکل است چرا که ما نمی باید یک مبارزه و یا هر چیزی. ما با هم بوده است حدود سه ماه, بنابراین من نمی دانم او که به خوبی و نمی توانم بگویم اگر او همیشه می کند چیزی شبیه به این. من فکر می کنم آن است که بسیار عجیب و غریب هر چند به دلیل آن است که شروع به احساس به عنوان اگر او شکسته است تا با من. من نمی دانم اگر من در حال بدبین اما چه چیز دیگری من قرار است به فرض از رفتار خود را?

اگر از آن شده است شش روز آن را نشان از عدم توجه و یا ناتوانی در به صداقت و یا باز کردن. در هر صورت اگر او نمی کند به شما یک توضیح منطقی برای این به زودی شما را به خوبی در حقوق خود را به عهده او نجابت به برقراری ارتباط با شما. او مدیون شما پاسخ و اگر او را به یکی از شما باید در نظر بگیرید به هر حال پایان دادن به این.

من تا به حال پیروز شدن بر یک پسر برای بیش از دو سال و فکر نمی کنم از آن خواهد کار کند بنابراین شروع کردم به آشنایی کسی دیگری. من به تازگی متوجه شدم که من له مرا دوست دارد و من فکر می کنم من دمیده شانس من در حال حاضر. باید چه کار کنم ؟

شما ذکر نشده که چگونه شما احساس می کنید در مورد رابطه شما در حال حاضر در. اگر شما احساس به عنوان اگر آن را به ارزش آن را به من بدهید که تا کنید و سعی کنید برای شروع یک با شخص شما تا به حال پیروز شدن بر آن ممکن است حس را به بررسی جوانب مثبت و منفی از هر دو روش اول است. به همین دلیل سعی کنید ملاقات با این مرد صرف برخی از زمان با او و فکر می کنم در مورد اینکه آیا احساسات خود را برای او تغییر کرده به هیچ وجه از شما شروع به دوستیابی دوست پسر خود را?

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de