‘عرفان خان آغاز شده بود جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 خواست به نگه داشتن آن راز’: اواخر بازیگر دوست نزدیک

اواخر بازیگر بالیوود Irrfan Khan, گذشت پس از نبرد با عفونت روده بزرگ در 29 آوریل سال 2020 است. این بازیگر مرگ آمد و در زمانی که هند در میان کشورهای دیگر مبارزه بود رمان coronavirus. اما بسیاری نمی خواهد می دانم که عرفان در حال حاضر شروع به ایجاد منابع مالی برای کمک به مردم در مبارزه با COVID-19.

یک ماه پس از مرگ Irrfan همسایه و دوست نزدیک از جیپور Ziaullah صحبت به Pinkvilla و نشان داد چیزی بود که هیچ کس آگاه در مورد. او گفت که عرفان بود جمع آوری پول برای کمک به مردم در مبارزه با کروناویروس و تنها بند بود که هیچ کس باید بدانید در مورد خود سهم.

وقتی پرسیده شد که در مورد چیزی که هیچ کس نمی دانست در مورد عرفان, Ziaullah بود سریع به ذکر است “با کروناویروس وضعیت ما ایجاد منابع مالی برای کمک به مردم. هنگامی که ما صحبت کرد و به برادر خود او آماده بود برای کمک و حتی عرفان به ما کمک کرد تا با کمک های مالی برای مردم فقیر.”

“تنها بند بود و هیچ کس باید بدانید که او کمک کرده است. به عنوان یک خانواده آنها بر این باورند که دست راست نباید می دانید چه چپ دست داده است. برای آنها این مهم تر برای مردم برای رهایی. در حال حاضر من به اشتراک گذاری با جهان به عنوان او بیشتر است بین ما. این مسئولیت ما به همه بگویم که وجود دارد روح مثل این بیش از حد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>