ایرا خان می خواهد به تاریخ پدر Aamir khan’s شرکت ستاره می تواند به شما حدس بزنید چه کسی ؟

Aamir Khan دختر ایرا خان اخیرا ابراز تمایل خود را به تاریخ یکی از co-stars. صرف وقت در قرنطینه توسط چت با طرفداران خود ایرا خان اتفاق افتاده است نشان می دهد که او را دوست دارم برای رفتن در تاریخ با امیر خان ‘Dangal’ دختر ثانیا Malhotra.

ایرا شروع یک جلسه چت با طرفداران خود در Instagram. “چه شما به انجام این قرنطینه?,” او پرسید. به نوبه خود یک فن پاسخ داد: “فکر کردن در مورد قدمت ثانیا Malhotra.” ایرا بود quock برای پاسخ به است که با نوشتن “دریافت در خط ثانیا Malhotra. من برای اولین بار.”

نگاهی به:

width: 640px; height: 850px;

ثانیا Malhotra ساخته شده و اولین بازی خود را با ‘Dangal’ به عنوان Babita Phogat در حالی که Aamir Khan, بازی پدرش Mahavir سینگ Phogat در فیلم. فاطمه سانا قرائت ترتیل نیز بخشی از این فیلم است. به زودی پس از در حالی که سانیا رفت تا فراموش ‘Badhaai هو’ با Ayushmann, فاطمه مشغول به کار در ‘اراذل و اوباش از Hindostan دوباره با Aamir.

در حالی که Aamir آینده دیده می شود در ‘Laal سینگ Chaddha’ مخالف کارینا کاپور خان ثانیا بعدی فیلم ‘Ludo’ مخالف Aditya Roy Kapur. او همچنین بخشی از Vidya Balan بازیگران ‘Shakuntala Devi’ و ‘Pagglait’. از سوی دیگر فاطمه سانا شیخ که همچنین بخشی از “لودو’, صعود یک فیلم مخالف سیف علی خان و علی فضل به نام “Bhoot پلیس’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im