IPL 2020: Sakshi Dhoni سهام glips از آنچه CSK کاپیتان MS Dhoni است تا در میان COVID-19 مستند

به عنوان شیوع کروناویروس به ارمغان آورده است تمام فعالیت های ورزشی به توقف بازیکنان در حال تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا در طول بیماری همه گیر. سازمان جهانی بهداشت (WHO) و همه دولت ها در اطراف در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه.

این Chennai Super Kings (CSK) کاپیتان بازگشت به خانواده خود را از اردوگاه های آموزشی در چنای بعد از هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن kick-off از سال 2020 Indian Premier League (IPL) در میان COVID-19 ترساندن.

گسترش سریع این ویروس در سراسر جهان آغاز شده است و دیدن آن اثرات جدی. هند تحمیل کرده است 21-day مستند تا مارس 14 برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus.

در طول این زمان در قرنطینه Dhoni همسر Sakshi Dhoni در زمان به رسانه های اجتماعی به فاش کردن آنچه در سابق تیم هند کاپیتان است تا در طول این مستند دوره در خانه.

Sakshi در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک glips از MSD زنی چمن همه توسط خود را با کمک از یک ماشین چمن زنی.

در اینجا این پست:

width: 100%; height: 100%;

بازی افتتاحیه این سال IPL قرار بود بازی بین موفق ترین تیم لیگ – دفاع قهرمانان سرخپوستان بمبئی (MI) و CSK – در یاد Wankhede ورزشگاه در بمبئی در مارس 29.

BCCI قبلا ادعا کرد که هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است در سرنوشت خود به عنوان هیئت مدیره است که هنوز نظارت بر وضعیت.

در مارس 23, گزارش ها حاکی است که BCCI نیز با توجه به تاخیر بیشتر در لیگ.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 6412 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 199 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de