IPL 2020: CSK را Suresh Raina خواستار طرفداران برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط در coronavirus

Chennai Super Kings (CSK) خمیر Suresh Raina بیان افکار خود و علنا اعتراض به پیروان خود در رسانه های اجتماعی به توقف های جعلی اخبار مربوط به شیوع کروناویروس.

Raina در زمان به توییتر در روز دوشنبه (16 مارس) و تاکید بر این واقعیت است که این مهم به شکستن زنجیره ای به منظور جلوگیری از گسترش سریع این بیماری مسری.

“این بسیار مهم است که ما درک می کنیم نیاز به انزوای اجتماعی به شکستن زنجیره ای را گسترش اطلاعات از منابع غیر قابل اعتماد نمی نادیده گرفتن سلامت مشاوره & برای مطمئن شوید که به دنبال اقدامات بهداشتی.#coronavirus” Raina پست خوانده شده در توییتر.

در اینجا این پست:

Raina یک بخش کلیدی از CSK طرف برای 13th edition IPL که هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) در روز جمعه (13 مارس) تصمیم گرفت به حالت تعلیق تا 15 آوریل سال 2020 است.

در بیانیه ای BCCI گفت که آن را “از نزدیک کار خواهد کرد با دولت هند همراه با وزارت امور جوانان و ورزش, وزارت بهداشت و رفاه خانواده و همه دیگر مربوط مرکزی و دولت ادارات دولتی در این زمینه”.

بازی افتتاحیه این سال IPL قرار بود بازی بین موفق ترین تیم لیگ – دفاع قهرمانان سرخپوستان بمبئی (MI) و Chennai Super Kings (CSK) – در یاد Wankhede ورزشگاه در بمبئی در مارس 29.

هند ثبت بیش از 100 مورد مثبت تا کنون با جهانی آلوده تعداد ایستاده در بیش از 100 ، 000. مرگ و میر به دلیل این ویروس فراتر رفته 5,000 بین المللی است.

بیشتر در این مورد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de