IPL 2020: پس از کین ویلیامسون و Bhuvneshwar کومار, David Warner منجر به Sunrisers Hyderabad

با Premier League (IPL) در اطراف گوشه تیم خود را تایید کرد لیست بازیکنان و کاپیتان.

در حال حاضر با توجه به توییتر IPL حق رای دادن Sunrisers Hyderabad (SRH) اعلام کرد استرالیا افتتاح رودخانه دیوید وارنر به عنوان کاپیتان خود را.

SRH گفت: “#OrangeArmy ما برای کاپیتان #IPL2020 است @davidwarner31”.

در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط این تیم وارنر تشکر سمت برای او نقش. او همچنین تمدید قدردانی خود را نسبت به کین ویلیامسون و Bhuvneshwar کومار برای رهبری این سمت در سال گذشته است.

“من هیجان زده می شود با توجه به کاپیتانی خود درس برای این آینده IPL من سپاسگزار برای این فرصت من می خواهم برای تشکر از کین ویلیامسون و Bhuvneshwar کومار برای رهبری این سمت در سال گذشته است. من می خواهم سعی کنید بهترین من برای کمک به سمت آسانسور جایزه امسال” وارنر گفت.

در سال گذشته نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون منجر شده بود سمت و زمانی که او مجروح شد هندی pacer Bhuvneshwar کومار جایگزین او.

همانطور که برای 13 فصل از لیگ برتر را از مارس 29. مدافع عنوان قهرمانی سرخپوستان بمبئی (MI) روبرو خواهد شد 2019 runner-up Chennai Super Kings (CSK) در Wankhede ورزشگاه در بازی افتتاحیه.

در این سال شده است وجود دارد یک تغییر عظیم در نقدی غنی از مسابقات را به عنوان حاکم بر شورای تصمیم به حذف doubleheaders در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>