کمیته بین المللی المپیک به دنبال به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو; کانادا می کشد

لوزان سوئیس — کمیته بین المللی المپیک را تا چهار هفته به نظر تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو در میان معترضان از دست زدن به آن از coronavirus بحران است که در حال حاضر شامل کانادا گفت: آن را نمی خواهد ارسال یک تیم به بازی ها در این سال و رهبر و میدانی بزرگترین ورزشی در این بازی ها همچنین خواستار به تاخیر بیاندازد.

کمیته بین المللی المپیک است برنامه ریزی جلسات با مقامات دولتی جهانی سران پخش و حامیان آن خواهد شد با برنامه ریزی سناریو برای بازی های المپیک که در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24. لغو بازی نشده است در دست بررسی است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ ارسال نامه ای به ورزشکاران در توضیح این تصمیم و به همین دلیل ممکن است تا زمانی, در حالی که همچنین با اذعان به تمدید جدول زمانی ممکن است محبوب.

“من می دانم که این وضعیت بی سابقه ای برگ بسیاری از سوالات خود را باز کنید,” او نوشت. “من هم می دانم که این رویکرد منطقی ممکن است در خط با احساسات بسیاری از شما را از طریق رفتن.”

اما تنها چند ساعت پس از اعلام جهانی دو و میدانی جمهور Seb کو با ارسال نامه ای به باخ و گفت که برگزاری بازی های المپیک در ماه جولای “است و نه امکان پذیر است و نه مطلوب.” او مشخص شده تعدادی از دلایل از جمله رقابتی و انصاف و احتمال ورزشکاران خواهد overtrain اگر با توجه به برنامه فشرده و عدم اطمینان ناشی از سفارشات در بسیاری از کشورها محرومیت مردم از ورزشگاه و سالن تمرین.

“هیچ کس می خواهد برای دیدن بازی های المپیک به تعویق افتاد اما … ما نمی توانیم برگزاری این رویداد در همه هزینه ها قطعا در هزینه ورزشکار ایمنی,” او نوشت. “تصمیم گیری در بازی های المپیک ممکن است بسیار آشکار بسیار به سرعت.”

سپس در اواخر یکشنبه کانادا کمیته ملی المپیک اعلام کرد که ارسال نخواهد شد ورزشکاران به توکیو مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد از یک سال و تبدیل شدن به اولین کشور را تهدید چنین حرکت می کند. این کمیته در بیانیه ای گفت که آن را ناامن برای ورزشکاران به ادامه آموزش.

“در واقع آن را خلاف به مردم توصیه های بهداشتی است که ما می خواهیم همه کانادایی ها به دنبال” کمیته گفت.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد همچنین خواست کمیته بین المللی المپیک به تصمیم گیری سریع را اضافه کرد که به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر خواهد بود و اگر این بازی را نمی توان برگزار شد ،

اما یک تصمیم احتمالا نمی خواهد آمد زودتر از ماه آینده.

کمیته بین المللی المپیک گفت: سناریوهای مورد نظر “مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در جولای 24, 2020, و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی است.”

تغییر در استراتژی به دنبال باخ کنفرانس تماس با اجرایی اعضای هیئت مدیره.

باخ همواره گفت: سازمان به طور کامل متعهد به باز کردن بازی در جولای 24 — با وجود ورزشکار آموزش مقدماتی حوادث و بازی های آماده سازی بودن مختل بیشتر و بیشتر شیوع ویروس باعث COVID-19 بیماری است.

انتقاد از موضع رشد در روزهای اخیر از طلای المپیک مدال آوران و توسط یک عضو کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه قبل از باخ در نهایت اذعان کرد یک طرح جایگزین ممکن بود.

ملی کمیته المپیک در برزیل و اسلوونی بعد از آن خواستار به تعویق افتادن 2021. نروژ المپیک بدن گفت: آن را نمی خواهید ورزشکاران رفتن به توکیو تا بهداشت جهانی بحران تحت کنترل است.

ایالات متحده حاکم بدن از شنا و آهنگ — دو تا از سه ردیف بالا تابستانی ورزشی — را به نام خود به ملی المپیک به مقام های فشار برای به تعویق افتادن.

“وجود دارد یک افزایش چشمگیر در موارد جدید شیوع COVID-19 در کشورهای مختلف در قاره های مختلف” کمیته بین المللی المپیک گفت. “این رهبری (هیئت مدیره) به این نتیجه رسیدند که کمیته بین المللی المپیک نیاز به برداشتن قدم بعدی در سناریو خود را برنامه ریزی می کند.”

کمیته بین المللی المپیک گفت: هفته گذشته که تقریبا 4,700 از 11 ، 000 نقاط در بازی های المپیک هنوز به خود اختصاص داده است.

باخ اذعان کرد مشکلات آمده است که با فشرده یا اساسا تغییر مقدماتی برنامه اما همچنین گذاشته دلایل متعددی که کمیته بین المللی المپیک نمی تواند با عجله به یک تصمیم.

آن را شامل در دسترس بودن سالن که در حال برنامه ریزی برای استفاده از این تابستان اما ممکن است در دسترس در زمان بعد و اختلال در رویدادهای آینده در فرد ورزشی است.

“تصمیم گیری در مورد به تعویق افتادن امروز نمی تواند تعیین یک تاریخ جدید برای بازی های المپیک به دلیل نامشخص تحولات در هر دو جهت: بهبود همانطور که ما در حال دیدن در تعدادی از کشورها با تشکر از اقدامات شدید گرفته شده و یا رو به وخامت وضعیت در کشورهای دیگر” باخ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im