اینترنت به حالت تعلیق در علیگر پس از درگیری میان پلیس ضد کا معترضان

مقامات معلق اینترنت در علیگر پس از درگیری آغاز شد و پلیس ضد کا معترضان در این منطقه در روز یکشنبه.

پلیس گفت 22 ساله هدف گلوله قرار گرفت و مجروح توسط یک miscreant.

مقامات ادعا کرد که مردم معترض در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) زیاده روی در آتش سوزی و سنگ-pelting.

علیگر منطقه دادرس چاندرا بوشان سینگ گفت: پلیس اخراج teargas پوسته برای متفرق کردن اوباش پس از آنها زیاده روی در vandalisation اموال و سنگ پرانی به نیروهای امنیتی در بالا Kot منطقه از شهرستان.

معترضان حلیم پلیس سنگ وسایل نقلیه به طوری که پلیس مجبور به توسل به teargas برای متفرق کردن آنها سینگ گفت.

دولت نیز به حالت تعلیق خدمات اینترنت در این شهرستان تا نیمه شب یکشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی سینگ اضافه شده است.

پلیس همچنین از بازداشت برخی از افراد پس از خشونت و معترضان خارج شده اند از خود “dharna” سایت معاون بازرس کل پلیس (علیگر محدوده) Preetinder سینگ بیان شد که توسط PTI.

سینگ گفت: پلیس برای متفرق کردن در یک نقطه بر روی Mohamed Ali جاده منتهی به Kotwali ایستگاه پلیس که در آن برخی از زنان معترضین برگزاری dharna از شنبه با پلیس در تلاش برای اخراج معترضان از وجود دارد.

مشکل آغاز شد و حدود ساعت 5 بعد از ظهر هنگامی که پلیس سعی در متقاعد کردن زنان معترضان در بالا کوت در نزدیکی Kotwali به اخراج آنها از جاده ها, او گفت:.

“ما به آنها گفت که زنان معترضین در حال حاضر برگزاری یک dharna در Eidgah و آنها خواهد بود نه مجاز به برگزاری یکی دیگر از چنین اعتراض نزدیکی Kotwali گفت:” سینگ.

“حتی به عنوان تلاش بودند در جریان است برای متقاعد کردن زنان به ترک منطقه با برجسته مسلمان شهروندان منطقه از جمله سحر مفتی عبدالباسط خالد تلاش برای خنثی کردن این وضعیت ضرب وشتم شکست و آجر-پنبه حلاجی شده آغاز شده,” او گفت:.

“برق گروه ترانسفورماتور تنظیم شعله ور شد اما پلیس موفق به douse شعله های آتش را قبل از آنها می تواند گسترش,” او گفت:.

او گفت: این وضعیت در بالا Kot منطقه “تنش اما تحت کنترل” و “شدید گشت از مناطق آسیب دیده در جریان است.”

PV Ramasastry, ADG نظم و قانون گفت: در لکنو که این حادثه صورت گرفت به دلیل یک شایعه است که پلیس در حال دستگیری معترضان.

‘وضعیت تحت کنترل است در حال حاضر. این حادثه اتفاق افتاده برای گسترش یک شایعه است که پلیس در حال دستگیری معترضان. دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که در حال گسترش شایعات,” او گفت:, و اضافه کرد که یک پروب انجام خواهد شد.

وجود دارد همچنین گزارش ها از آسیب به برخی از مردم است. 22 سال شناسایی شده به عنوان طارق شد و در میان کسانی که مجروح شده اند.

پدرش بنا به گفته پلیس او رنج می برد گلوله آسیب پس از “miscreant” باز آتش او را در میان درگیری میان پلیس و معترضان.

او پذیرفته شده است و در جواهر لعل نهرو بیمارستان در دانشگاه اسلامی علیگر که در آن وضعیت خود گفته بود “جدی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>