بین المللی یوگا روز 2020: ساعت مودی به آدرس کشور در 6:30 صبح روز یکشنبه

به مناسبت یوگا روز 2020, نارندرا نخست وزیر را از آدرس ملت در روز یکشنبه. او قبلا برنامه ریزی برای سفر به له به مناسبت و آدرس کشور از وجود دارد, اما آن را به نام خاموش با توجه به غالب COVID-19 بحران است.

مودی در حال حاضر ارائه سخنرانی از دهلی نو در 6:30 am.

طبق گزارش او به صحبت در مورد اهمیت یوگا روز و به احتمال زیاد برای تمرین چند آساناهای یوگا. آدرس خود را و این مراسم پخش خواهد شد بر روی DD ملی, DD, اخبار, All India Radio علاوه بر رسانه های اجتماعی دسته از افغانهای مقیم هند دیدار کرد.

Bharatiya Janata Party (BJP) در زمان خود به حساب رسمی توییتر برای تایید توسعه است. “ساعت شری @narendramodi را از آدرس ملت در روز بین المللی یوگا در 6:30 صبح روز 21 ژوئن سال 2020” یک صدای جیر جیر از BJP گفت. در سال گذشته PM مودی که رئیس مهمان در یک رویداد در مناسبت های بین المللی یوگا روز در رانچی.

در همین حال اتحادیه های وزیر فرهنگ و ارشاد Prahlad پاتل است ابراز امیدواری کرد که حداقل 10 میلیون نفر به او ملحق خواهد شد در انجام Surya Namaskar در این سال را روز بین المللی یوگا در روز یکشنبه. او انجام خواهد شد Surya Namaskar در Purana قلعہ و خواست همه را به پیوستن به او در انجام Surya Namaskar از خانه های خود.

وزیر همچنین با ارسال یک پیام ویدئویی در رسانه های اجتماعی و خواست همه به سهم خود Surya Namaskar ویدئوها با #10MillionSuryaNamaskar & #NamasteYoga هشتگهای در سیستم عامل رسانه های اجتماعی به طوری که آن را می تواند تبدیل به یک جنبش عمومی و ایجاد سلامت آگاهی در میان شهروندان.

با COVID-19 مستند در محل این سال موضوع ‘یوگا در خانه و یوگا با خانواده و مردم قادر خواهد بود برای پیوستن به جشن عملا در ساعت 6 صبح در 21 ژوئن.

آن را به دیجیتال برای اولین بار پس از 2015 هنگامی که آن را شروع به جشن سالانه در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de