دانشجویان بین المللی باید ترک ایالات متحده اگر کلاس های آنلاین تحت دستورالعمل های جدید

دانشجویان بین المللی خواهد بود مجبور به ترک ایالات متحده و یا انتقال به دانشگاه های دیگر اگر خود را در کلاسهای مدارس به طور کامل آنلاین این سقوط تحت دستورالعمل جدید صادر دوشنبه توسط مقامات اداره مهاجرت فدرال.

دستورالعمل صادر شده توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک ارائه اضافی فشار دانشگاهها برای بازگشایی حتی در بحبوحه نگرانی ها در مورد اخیر گسترش COVID-19 در میان بزرگسالان جوان است. کالج دریافت راهنمایی در همان روز که برخی از نهادها از جمله دانشگاه هاروارد اعلام کرد که تمام آموزش ارائه خواهد شد از راه دور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که مدارس و دانشگاه بازگشت به فرد در آموزش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به زودی پس از هدایت منتشر شد تهمت های مکرر در توییتر که مدارس باید بازگشایی این سقوط و اضافه کرد که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته “به دلایل سیاسی و نه به دلایل بهداشتی.”

“آنها فکر می کنند آن کمک خواهد کرد که آنها را در ماه نوامبر. اشتباه مردم آن را دریافت کند!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

در زیر به روز شده در قوانین بین المللی دانش آموزان باید حداقل در برخی از کلاس های خود را در فرد. جدید ویزا صادر خواهد شد و به دانش آموزان در مدارس و یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین. و حتی در کالج ها ارائه ترکیبی از حضوری و دوره های آنلاین این سقوط دانشجویان بین المللی خواهد بود محروم از در نظر گرفتن تمام کلاس های خود را آنلاین.

آن را ایجاد فوری یک معضل برای هزاران نفر از دانشجویان بین المللی که شد رشته در ایالات متحده در بهار گذشته پس از coronavirus مجبور مدارس خود را به حرکت آنلاین. کسانی که حضور در مدارس هستند که ماندن آنلاین باید “ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما” با توجه به راهنمایی.

شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده روسای دانشگاه ها گفت: این دستورالعمل ها را “هولناک” و در نتیجه سردرگمی به عنوان مدارس به دنبال راه هایی برای بازگشایی با خیال راحت.

از نگرانی خاص است و شرط ضمن عقد گفت: دانش آموزان نخواهد بود معاف از قوانین حتی اگر شیوع نیروهای خود را از مدارس آنلاین در سقوط مدت است. این معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک دانش آموز به پایان رسید تا در این سناریو اما در مواجهه محدودیت های مسافرتی از کشور خود گفت: Terry Hartle, شورای, معاون ارشد رئیس جمهور.

“آن را به علت زیاد سردرگمی و عدم اطمینان” Hartle گفت. “یخ است که به وضوح ایجاد انگیزه برای موسسات به بازگشایی صرف نظر از اینکه آیا یا نه اطلاعی از این بیماری همه گیر در حکم آن است.”

بین المللی آموزش و پرورش, گروه NAFSA لعنتی قوانین و گفت: مدارس باید با توجه به اختیارات تصمیم گیری است که حق را برای خود دانشگاه. آن را ” هدایت “است که مضر به دانشجویان بین المللی قرار می دهد و سلامت خود و رفاه و که از کل آموزش عالی جامعه در خطر است.”

حدود 400,000 خارجی دریافت ویزای دانشجویی در دوره 12 ماهه که سپتامبر به پایان رسید. 30 پایین بیش از 40 درصد از چهار سال قبل است. مدرسه دولت تا حدودی مقصر صدور ویزا تاخیر.

کالج ها در سراسر ایالات متحده در حال حاضر در انتظار شدید کاهش می یابد و بین المللی ثبت نام این سقوط اما از دست دادن همه دانشجویان بین المللی می تواند فاجعه آمیز برای برخی از. بسیاری بستگی دارد درآمد حاصل از شهریه دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت بالاتر از نرخ شهریه. در سال گذشته دانشگاه ها در ایالات متحده به خود جلب نزدیک به 1.1 میلیون نفر از دانشجويان در خارج از کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان شد و سریع برای حمله به دستورالعمل جدید. سناتور. Bernie Sanders, ورمونت مستقل گفت: “ظلم و ستم از این کاخ سفید می داند هیچ مرزهای.”

“دانشجویان خارجی هستند که با تهدید یک انتخاب: خطر زندگی خود را برای رفتن به کلاس حضوری و یا تبعید و” ساندرز گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما باید ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن تعصب. ما باید همه دانش آموزان ما امن است.”

ده ها تن از کالج ها گفته اند که آنها برنامه ریزی برای ارائه حداقل برخی از کلاس های حضوری پاییز امسال اما برخی می گویند که آن را بیش از حد مخاطره آمیز است. دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در هفته گذشته معکوس البته در طرح به دانش آموزان را به محوطه دانشگاه گفت: کلاس های میزبانی می شود عمدتا یا منحصرا آنلاین. دانشگاه هاروارد در روز دوشنبه گفت: این دعوت از دانش آموزان سال اول زندگی در محوطه دانشگاه ولی کلاس خواهد ماند آنلاین.

مقامات اداره مهاجرت به حالت تعلیق برخی از الزامات مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی در اوایل بیماری همه گیر اما کالج ها بود منتظر راهنمایی در مورد آنچه اتفاق می افتد این سقوط. یخ مدارس اطلاع از تغییرات دوشنبه و گفت: رسمی حکومت خواهد بود در آینده.

اعلام شد, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین پاندمی مربوط به اعتصاب در برابر مهاجرت قانونی. ماه گذشته مقامات تمدید ممنوعیت جدید کارت سبز به بسیاری از مردم در خارج از ایالات متحده و گسترش یخ شامل بسیاری از اجازه کار موقت از جمله در با تکنولوژی بالا شرکت های شرکت های چند ملیتی و فصلی کارفرمایان.

دولت به مدت طولانی به دنبال عمیق به کاهش مهاجرت قانونی اما هدف این بود گریزان قبل از coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de