سازمان های اطلاعاتی در آماده باش پس از 200 جوانان از J&K با پاکستان ویزا می رود از دست رفته

پس از 200 جوانان از جامو و کشمیر با پاکستان ویزا رفت از دست رفته با مقامات آن تنظیم کردن زنگ هشدار به عنوان سازمان های اطلاعاتی ادعا می کنند که پاکستان شده است و در تلاش برای آموزش آنها را برای ایجاد مشکل در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.

پاکستان کمیسیون عالی از ژانویه 2017 داده است پاکستان ویزا به 399 جوانان از J&K که نگهداری از 218 ناشناخته است.

اینتل منابع گفت: Zee رسانه “پاکستان شده است با هدف قرار دادن جوانان از J&K توسط آموزش و تجهیز و مسلح کردن آنها برای انجام حملات تروریستی در J&K” در خطوط پولوما حمله 14 فوریه 2019. در حالی که پاکستان شده است آموزش جوانان از قلمرو اتحادیه برای حملات تروریستی اما کشور همسایه ادعا می کند که آنها “محلی مبارزان مقاومت’.

هند خنثی بود بسیاری از حوادث در چند ماه گذشته با تروریست هایی که تا به حال نفوذ دره قصد بازگشت به پاکستان در ویزای صادر شده توسط این ماموریت در دهلی نو.

نیروهای امنیتی تا به حال neutralised 5 تروریست در مارس 5. در میان پنج تروریست ها حذف– سه, Adil Hussain میر عمر Nazir خان و سجاد احمد هورا بودند از J&K و تا به حال در سفر به پاکستان در مارس 2018 در ویزای صادر شده توسط کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو.

هند اوایل این هفته اعلام کرده بود که از آن خواهد شد کاهش کارکنان قدرت پاکستان Hgh کمیسیون در دهلی نو با 50% پس از آن بود که “درگیر در اقدامات جاسوسی” و “حفظ ارتباط با سازمان های تروریستی”.

در مورد هراس از DSP, J&K پلیس Devender سینگ همراه با Hizbul مجاهدین تروریست ها — نوید ببو و آصف احمد نیا در تحقیقات خود را در بر داشت یک دستیار در پاکستان کمیسیون عالی Shafaqat بود در تماس با آنها و اصلی بود مجرا برای حواله دادن معاملات است.

در یک مورد دیگر نام Mudassar اقبال چیمه, اولین دبیر مطبوعاتی در پاکستان ماموریت آمد تا در طول نیا تحقیق در J&K ترور بودجه مورد. چیمه بود که در این ماموریت از سپتامبر 2015 به نوامبر سال 2016 داده بود Zahoor احمد شاه Watali اصلی متهم در مورد Rs 70 بوردو در 2 اقساط. Watali اصلی بود مجرا برای ارسال پول به Hurriyat رهبران از کمیسیون عالی پاکستان.

مقامات پاکستانی نیز یافت شده است که در جاسوسی و فعالیت است. در 31st May 2 پاکستانی کمیسیون عالی مقامات گرفتار قرمز دست تلاش به افراط در فعالیت های جاسوسی در قلب دهلی نو در Karol باغ. هر دو اخراج شدند و در عرض 24 ساعت. WION اولین کانال برای شکستن این داستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de