اینتل منابع هشدار حملات تروریستی در J&K توسط پاکستان آموزش دیده تروریست ها

به عنوان یک بمب دست ساز حمله خنثی شد توسط نیروهای امنیتی در جنوب کشمیر را پولوما منطقه در پنجشنبه منابع امنیتی هشدار داده اند که در پاکستان آموزش دیده تروریست ها در حال برنامه ریزی حملات متعدد در جامو و کشمیر.

با توجه به منابع یک گروه حدود 20 نفر از اعضای طالبان در حال آموزش دیده توسط ارتش پاکستان به ویژه گروه خدمات (SSG) در یک مکان در نزدیکی جلال آباد افغانستان برای برنامه ریزی حملات در قلمرو اتحادیه.

تعدادی از infiltrations نیز در حال برنامه ریزی شده توسط گروه های تروریستی است. دو گروه ناشناس تروریست ها شده اند دیده می شود متمرکز در پاکستان ارسال و سرداری و یکی دیگر از 2 گروه جیش-e-محمد و ناشناس تروریست ها دیده می شود متمرکز در Kel و Tejian مقابل Machhal بخش.

Lashkar-e-Taiba تروریست ها شده اند متمرکز در پاکستان اشغال کشمیر (M) ایجاد کرد Nattar و ارتش پاکستان ارسال Badmash مجتمع منابع گفت.

ورودی می آید به عنوان یک تیم از نیروهای امنیتی در جنوب کشمیر را پولوما منطقه خنثی یک پولوما سبک-حمله با متوقف کردن یک خودرو حامل مواد منفجره و یا مواد منفجره برای هدف قرار دادن نیروهای امنیتی در روز پنج شنبه.

جامو و کشمیر پلیس گفته اند که سازمان های امنیتی تا به حال ورودی در مورد امکان حمله انتحاری توسط تروریست ها و با متوقف کردن آن موقع عمده تراژدی شده است جلوگیری کرد.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در سرینگر بازرس کل پلیس (IGP) کشمیر محدوده ویجی کومار گفت: “نیروهای امنیتی متوقف شد خودکشی مهاجم در دو بازرسی و معلول اما خودرو نگه داشته در حال حرکت و شروع به پریدن کرد و دو امتیاز اما او (مهاجم) در سمت چپ در پشت خودرو اواخر شب روز گذشته در Ayegund منطقه Rajpora, پولوما.”

پلیس می گویند این حمله بود که برنامه ریزی شده در 17 رمضان – مقدس اسلامی بعد از جنگ-e-Badr اما با توجه به هشدار و ادامه داد: عملیات این طرح خنثی شد.

اینتل منابع گفته WION که یک گروه از تروریست های ناشناس نیز برنامه ریزی ربودن سلاح در Bijhbehara در Anantnag و به احتمال زیاد برای انجام یک حمله در جامو و کشمیر پلیس در Yaripora, Kulgam & Qazigund. از پچ پچ در سراسر خط کنترل (LoC) آن را نیز پدید آمده است که تلاش برای انجام حملات انتحاری در امتداد کشش در نزدیکی Pantha چوک سرینگر نیز plnned.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>