Disha Patani در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای آزادی او بسیار در انتظار فیلم ملنگ در کنار Aditya Roy Kapur, Anil Kapoor and Kunal Kemmu. این بازیگر که در حال حاضر مشغول تبلیغات برای این فیلم در مصاحبه اخیر خود را باز کرد تا در مورد طولانی بحث در مورد قوم و خویش در این صنعت است.

Disha با استفاده از خواهرش Khusboo است که در ارتش به عنوان مثال ذکر شده است که هر صنعت دارای قوم و خویش. “قوم و خویش وجود دارد و در هر صنعت. خواهر من است که در ارتش. اگر او دارای یک فرزند آنها را به لبه بیش از دیگران در صورتی که تصمیم به پیوستن به نیروهای. به جای حسادت بهتر است به کار راه خود را تا به قدرت و استعداد خود را,” او گفت:.

“ما همه خاص و انجام انواع فیلم. وجود دارد بیش از حد بسیاری از جمعه ها با, از خود راضی منتشر شده وجود دارد به اندازه کافی برای همه کار. من اعتقاد دارم که در فمینیسم و برابری. در پایان روز این کار است که صحبت می کند. شما خوش شانس هستید اگر افرادی مانند شما که نمی تواند با تولد یا خریداری شود” Disha اضافه شده است.

در این کار جلو, Disha بسیار هیجان زده در مورد بازی مقابل سلمان خان در Radhe: شما بیشتر می خواستم داداش. تصدیق خود را 27 سال سن-فاصله, او گفت:, “این یک رویا به حقیقت می پیوندند به کار در جکی چان در کونگ فو یوگا. او 65 پس از آن. ایضا با سلمان (خان) آقا بزرگترین ستاره در کشور ما است. سن فقط یک عدد است. زمانی که من 50, من می خواهم می خواهم به کار با 18 سال. پس فقط من فیلم دوم من به کار با سلمان آقا در بهارات که به من داد من اول آهنگ های تجاری, حرکت آهسته. من نمی دانم اگر من سزاوار این است. من خوشحالم برای به دست آوردن یک فرصت را به رقص بازیگر انجام عمل است.” کارگردان Mohit Suri, ملنگ همه برای آزادی در 7 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im