داخل CU علاقمندان فوتبال داوطلبانه همه گیر تمرینات: “اخراج کارفرمایی و اجتماعی فاصله کار نمی کند برای من”

دو هفته به داوطلبانه فوتبال تمرینات وجود دارد بوفالو به اندازه سوال حلق آویز بیش از مس و NCAA است.

“اگر ما نمی تواند تماس و انجام مسائل خود ما هم تیمی های ما چگونه می خواهیم در این زمینه در یک تماس ، ارشد پایان دفاعی مصطفی جانسون گفت. “اخراج کارفرمایی و اجتماعی فاصله کار نمی کند برای من.”

مس بازیکنان فوتبال شروع به بازگشت به تخته سنگ در 15 ژوئن با امتحانات فیزیکی که شامل COVID-19 تست. تاریخ offensive lineman خواهد شرمن, تگزاس, مادری گفت که او عصبی سفر از طریق فرودگاه بین المللی دنور قبل از دریافت آنچه او به نام “آسان گرد و خاک” به بررسی ویروس.

نتایج خوشبختانه منفی بود و او خود در قرنطینه به مدت یک هفته قبل از پیوستن به این تیم است.

“هر کس می خواهد به بازی” شرمن گفت. “ما در اینجا در حال حاضر کار کردن و بودن بسیار محتاط به گسترش (coronavirus) و یا به آن را دریافت.”

جانسون و شرمن پیوست خبرنگاران روز چهارشنبه در یک ویدئو کنفرانس تلفنی به بحث در مورد چگونه علاقمندان در حال حمل جدید خود را در فوتبال واقعیت است. مس در حال حاضر در حال تقسیم کردن تیم خود را به چندین گروه از حدود 10 تا 15 بازیکن با زمان شروع های مختلف برای تمرین است. بازیکنان باید اول عبور روزانه دما و علامت چک. قدرت-و-مربیان تهویه چرخش در روزهای مختلف به صورت تخصصی آموزش به عنوان تیم بازگشت به فوتبال شکل بدون بهره گیری از شیوه های معمولی بهار.

دستورالعمل نیست ضعیف علاقمندان’ شور و شوق برای تمرینات.

“من آنها را دوست دارم” شرمن گفت. “من به خواب تا 10 ساعت و من انجام می شود در 1 ساعت. من خوردن ناهار و پس از آن من باید بقیه روز را به خودم به بیش از فیلم است. آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در خارج (عمل) است و برای ملاقات با مقدار کمی از مردم بیش از نقش و انجام چیزهای اضافی در حالی که بسیار محتاط است.”

چه CU نمی تواند تکرار در حال حاضر فیزیکی یک عنصر مهم برای جانسون که دارای 12 کیسه بیش از دو فصل گذشته. خود را نگرانی اصلی این است که این افزایش به صورت بالقوه آسیب های بازیکنان پس از بازگشت به بازی پس از یک ماه-استراحت طولانی. اما هیچ تضمینی وجود ندارد کالج فصل فوتبال برگزار خواهد شد با توجه به به طور مداوم در حال تحول سلامت چشم انداز است.

“ما همه نگران آن به دلیل این است که زندگی ما” جانسون گفت. “ما صحبت در مورد آن به طور منظم. جالب است ببینید که چگونه افراد دیگر احساس می کنم در مورد آن, اما برای اکثر, مردم, خوش بینانه در مورد داشتن یک فصل است.”

آن بوده است چیزی جز آشوب برای مس فوتبال پس غیر منتظره خروج از مربی تیم مل تاکر به ایالت میشیگان این زمستان گذشته. علاقمندان حرکت پیش رو با یک حس فوریت تحت مربی جدید کارل Dorrell.

“زمان است که از ذات حق در حال حاضر” شرمن گفت. “ما هنوز در حال تلاش برای یادگیری یک راهکار جدید و آشنایی با ما مربیان, تکنیک های خود را و چگونه آنها می خواهم همه چیز انجام می شود. ما هنوز هم باید در این زمینه با مربی Dorrell. وجود دارد مقدار زیادی از ابتلا به انجام. … ما باید یک راه طولانی برای رفتن اما از آنجایی که ما شده ایم پشت ما شده ایم ساخت خوب پیشرفت. بچه ها هیجان زده هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net