جانبازان کوهنورد در کوه Neva نجات با کمک هلیکوپتر Black Hawk

22 ساله کوهنورد بود که به شدت مجروح در سقوط در کوه Neva و کلرادو گارد ملی ارتش هلیکوپتر, کمک پنج شنبه در تلاش برای نجات.

در حدود ساعت 8 صبح بولدر کانتی ارتباطات مرکز دریافت گزارش از یکی از اعضای خانواده که یک هشدار اضطراری دستگاه GPS شده بود فعال مجروح که, کوهنوردی, انفرادی, با توجه به دفتر کلانتر به انتشار اخبار.

امدادگران با استفاده از مختصات GPS برای تعیین محل و مجروح کوهنورد که افتاده بود در حدود 1,300 پا به پایین برف میدان آزادی گفت. او ضربه سنگ در پاییز و جدی رنج می برد کاهش صدمات بدن.

تخته سنگ کلانتر

نجات در کوه Neva.

جستجو و نجات تیم در زمین و از هوا با استفاده از پرواز برای زندگی, کلرادو رسیده و به وسیلهی او را در حالی که در انتظار یک گارد Black Hawk هلیکوپتر با افراشتن. سیاه, شاهین پرواز به بولدر فرودگاه که منتظر آمبولانس او را به یک بیمارستان محلی است.

“اگر چه او نوردی توسط خود او باید تجهیزات ایمنی مناسب با او از جمله دستگاه GPS دستی و نارنجی نجات پتو که هر دو با کمک امدادگران به سرعت قادر به قرار دادن او” آزادی گفت.

نجات حدود چهار ساعت طول کشید. این کلانتر, Rocky Mountain گروه نجات Nederland, آتش, آمریکا, پزشکی, پاسخ, پرواز, برای زندگی کلرادو و کلرادو گارد ملی ارتش در زمان نجات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de